CREAMIVE - Hakkımızda

Kreatif web ajansı konseptiyle; web tasarım, yazılım, SEO, sosyal medya diyerek gidiyor hizmetlerimiz...

CREATIVE MEDIA

Aramıza hoş geldiniz. Belki de bir gün merhabalaşırız.

Sosyal medyada ve web dünyasında 7/24 varlık gösteren, kreatif bir topluluğuz...

CREAMIVE Web Ajansı, 2000'lerin ilk zamanlarında çıkılan bir yolculuğun evrimleşme sürecindeki son halidir. Mottomuz ise ismimizden gelir, "Yaratıcı Medya Çözümleri" <=> "Creative Media".

CREAMIVE, kurumsal firmalara ve yeni internet girişimlerine web tasarım, web yazılım, SEO, sosyal medya, e-ticaret ve genel olarak danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Benzersiz yazılım alt yapısı ile hizmet verdiği markaların internet deneyimini başarı ile birleştiren CREAMIVE, 7/24 sağladığı destek ile de sorunların anlık olarak çözülebilmesini sağlamaktadır.

Web Tasarım

Kreatif becerilerimizi markalarımızın kurumsal kimliklerine ve doğal uzantısı web sitelerine yansıtarak, onların kurumsallığını web dünyasına aktarıyoruz.

web tasarım

Web Yazılım

Birbirinden yetenekli yazılım uzmanı ekip arkadaşımızla, tüm müşterilerimize benzersiz ve yüksek standartlarda yazılımlar geliştiriyoruz. Bir çok internet girişimine, e-ticaret işletmesine, kurumsal firmaya hizmet verebilmekten dolayı da gururluyuz.

SEO

SEO (arama motoru optimizasyonu), firmaların internetteki görünürlüğüne etki eden en önemli başlıklardan bir tanesidir. Arama motoru optimizasyonu konusunda siteniz yeterince iyi değilse, başta Google olmak üzere arama motorlarında rakiprlerinize göre daha az görünürsünüz. Bu da doğal olarak, potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmanıza neden olacaktır. Çünkü, Google'da sizi gördüğünde aslında sizden alış veriş yapacak olan potansiyel müşteriniz o anda rakibinizi görmüştür ve onun sitesini ziyaret etmiştir. Böyle bir durumda da, müşterinin o siteden sipariş vermesi ya da o firma ile iletişime geçmesi pek tabii doğaldır.

seo paketleri

Örneğin; sattığınız bir ürünle ya da hizmetle alakalı Google'da arama yapıyorsunuz. Ve birçok rakibiniz ilk sayfada yer alıyor? Peki, rakiplerinizin sadece üst sıralarda yer almasından dolayı her ay on binlerce belki de yüz binlerce lira kazandığını biliyor muydunuz? İşte, firmalara bu faydayı sağlayan Kurumsal SEO hizmetlerini sunmaktayız. Umarız, bizimle tanıştıktan sonra bu tecrübeye siz de çok kısa bir süre içerisinde sahip olursunuz.

Üstteki görsele tıklayarak, SEO Paketleri sayfamızdan detaylara da göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya

CREAMIVE, edinmiş olduğu derin sosyal medya tecrübeleri eşliğinde 2010 senesinden itibaren Sosyal Medya Ajansları arasına katılan ilk ajanslardan olmuştur. Böylelikle, sosyal medya danışmanlığı hizmetleri sunmaya da başlamıştır.

CREAMIVE Sosyal Medya Ajansı, sosyal medya konusunda tecrübeli ekip üyeleri sayesinde markalarının sosyal ağlarda başarılı bir sosyal medya yönetimine sahip olmalarını sağlamaktadır. Sosyal medyaya yönelik kampanya, uygulama ve pazarlama stratejileri eşliğinde hizmet verdiği markalara benzersiz bir sosyal medya deneyimi sağlamaktadır.

sosyal medya seo hizmetleri

Alanlarında Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olmuş ekip üyelerini barındıran CREAMIVE Sosyal Medya ve Web Tasarım Ajansı, birlikte çalıştığı markaları benimser ve kendi markası olarak dijital yaşama entegre eder.

Markanız hakkında sosyal ağlarda konuşulan konuları dinler ve zararlı manipülasyonların bir sosyal medya krizine dönüşmesini engeller.

Yaratıcı Medya

Firma unvanı: Yaratıcı Medya Bilişim Pazarlama Limited Şirketi

Neler Yaparız?

Genellikle şunları yaparız:

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı

Kreatif Ekip @CREAMIVE

CREAMIVE'in gücü ekibinden geliyor. Birbirinden deneyimli ve başarılı ekip üyeleri sayesinde, hizmet verdiği markalara kreatif değerler katıyor.

Kreatif ekibimizde kimler var, göz atmak ister misiniz?

Mustafa Çağrı

Dijital Stratejist

Balıkesirli. Sabancı Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi 2011. Bilgisayar Mühendisi. 13 farklı programlama dili bilgili. Görsel İletişim Tasarım yan dalına girintili. İnternet bilgini. Kurucu.

Şeref

Pazarlama ve İş Geliştirme

Sabancı Üniversitesi. Yönetim Bilimleri. Dijital Pazarlama. Sosyal Medya. Yönetim. İş Geliştirme. Pazarlama.

Ahmet

Yazılım Uzmanı

Balıkesirli. 1990'dan günümüze yazılımcı. Veritabanları. Bilgisayar programları ve yazılımları.

Osman

Yazılım Uzmanı

Sabancı Üniversitesi. Bilgisayar Mühendisi. İngiltere, yüksek lisans. Middlesex University. Engineering Management. Bilgi Teknolojileri. Mobil Sistemler. Sosyal Medya Uygulamaları.

Fatih

Sanat Yönetmeni

Illustrator. Web Tasarım. Grafik Tasarım. Yönetmen.

Özgür

Web Arayüz / Tasarım

Marmara Üniversitesi. Illustrator. Tasarım. Arayüz. Responsive.

Baran

Sosyal Medya Yöneticisi

Sosyal Medya. İçerik Yönetimi. Sosyal Medya Stratejileri.

Özge

Sosyal Medya Yöneticisi

Moda. Blogger. Sosyal Medya. İçerik Yönetimi. Sosyal Medya Planlama.