Bloggerlar İçin Ücretsiz Domain Sponsorluğu!

Siz de ücretsiz domain sahibi olmak istiyorsanız, bloggerlar için ücretsiz domain sponsorluğu kampanyamız var! Şimdi hemen bir ücretsiz domain sahibi olun

Bloggerlar İçin Ücretsiz Domain Sponsorluğu!

İnternetin ve özellikle de sosyal medyanın hayatımızda çok fazla yer edinmeye başlamasıyla birlikte her geçen gün binlerce yeni blog açılıyor. Ancak birçok blog yazarı ya da blogger tam olarak teknik konulara hakim olamadıkları için bir süre sonra sıkılıyorlar ya da zorunluluktan dolayı blog yazmayı bırakıyorlar. Biz de bunun farkına vardığımız için birçok blogger arkadaşımıza ücretsiz domain sponsorluğu vermeye başladık. Aslında bunu çok uzun zamandır yapıyorduk ancak gelen talepler nedeniyle bunu sitemizde de paylaşmak istedik. Evet, sen, blogger! Kendi alan adınla yani domaininle yayın yapmak ister misin? creamive.blogspot.com ya da creamive.wordpress.com yerine sen de creamive.com gibi bir isimle yayın yapabilirsin. Hem de Blogspot’un ya da WordPress’in hiçbir özelliğini kaybetmeden, her şey eskisi gibi devam edecek. Tek bir farkla, o da yeni alan adınla. Ziyaretçilerine ya da sevdiklerine blogunu daha kolay ve kısa bir şekilde söyleyebileceksin.

Ücretsiz Domain / Domain Sponsorluğu Nasıl Oluyor?

Giriş kısmında da belirttiğimiz üzere blog yazarları için ücretsiz domain sağlıyoruz. Aslında domain ücretlerini onlar adına biz ödüyoruz ve istedikleri süre boyunca da yani sınırsız bir şekilde de alan adlarının yenilenmesini ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Sadece bloglarında CREAMIVE Web Ajansı‘nı tanıtan bir yazı yayınlamalarını ve bizlerden bahsetmelerini rica ediyoruz. İşte sadece bu kadar.

Hangi Uzantılarda (com, net, org…) Ücretsiz Domain Alabilirim?

İstediğiniz uzantıda ücretsiz domain sponsorluğu için bize ulaşabilirsiniz. Örneğin; .com, .net veya .org uzantılarından bir tanesini seçebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Neden Domain Sponsoru Oluyoruz? Neden Ücretsiz Domain Veriyoruz?

Buradaki maksadımız Türkiye’deki blog yazarlarının daha profesyonel bir şekilde yayınlarına devam etmesi ve yayınlarının süreklilik sağlamasıdır. Böylelikle, ülkemizdeki internetin gelişimine az da olsa katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Ücretsiz Domain Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Ücretsiz domain sahibi olmak için öncelikle bir blog yazarı olmanız gerekmektedir. Ayrıca, bu blogun en az 1 yıldır açık ve güncel olmasını tercih ediyoruz. Yani geçen ay açılmış veya aktif olmayan bir sayfanız varsa, muhtemelen ve maalesef size ücretsiz domain ya da domain sponsorluğu konusunda yardımcı olamayız. Ancak geçen sene açılmış ve düzenli olarak yazılar girilen bir Blogspot‘a ya da WordPress‘e sahipseniz, büyük ihtimalle size sponsorluk konusunda destek oluruz.

Hangi Blog Türleri Ücretsiz Domain Alacak?

Blogunuzun konusu hakkında tamamen özgürsünüz… Moda, anne ya da bebeklere yönelik, teknoloji, seyahat, tatil, kişisel, ekonomi, spor, yerel haberler… İstediğiniz konuda yazıyor olabilirsiniz. Ancak, en önemli kriterimiz yazılarınızın kanunlara aykırı içeriklerden oluşmaması olacaktır. Kanunlara uygun olan ve yasal olarak yayın yapan -neredeyse- tüm sitelere sponsor olma durumumuz söz konusudur. Fakat, yine de sitelerinizi sponsorluk öncesinde incelememiz gerekebilir. Bizlere ulaştıktan yaklaşık 1 hafta sonra yeni alan adınız ile sitenize sahip olabilirsiniz.

WordPress ya da Blogspot Fark Eder Mi?

Hayır, sitenizin WordPress’te ya da Blogspot’ta olması sponsorluğumuzu etkilemeyecektir. Sadece belirtilen kriterlere uygun olması yeterlidir.

Blog Açma Zor Mudur?

Blog açma çok basit bir süreçtir. Zaten blog açma konusunu geçmiş ve şu anda hali hazırda olan yazarlara ücretsiz domain vermekteyiz. Ancak, blog açma konusundaki bilgilere de daha önceden paylaştığımız yazıdan ulaşabilirsiniz.

Hosting Sporluğu / Ücretsiz Hosting Söz Konusu Mudur?

Ücretsiz hosting ihtiyacınız aslında yok, bu nedenle de böyle bir duruma ihtiyaç da yoktur. Çünkü, WordPress ve Blogspot sizlere ücretsiz olarak hosting hizmeti sağlıyor. Biz de size ücretsiz domain sağlamış olacağız. Ama farklı projeleriniz için ücretsiz hosting ihtiyacınız varsa, onlar için de bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Domain Ücretleri Ne Kadar?

Domain ücretleri normalde 30 TL ile 50 TL arasında değişebilmektedir. Ancak, CREAMIVE Web Ajansı olarak bizler blog yazarlarına ücretsiz olarak domain sağlamaktayız.

Ücretsiz Domain Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Ücretsiz domain başvurusunu iletişim sayfamızda yer alan e-posta adresine bilgilerinizi göndererek yapabilirsiniz.

Merhaba Domain Sponsorluğu!

Evet, şimdi hemen bizlerle iletişime geçerek siz de ücretsiz alan adı sahibi olabilirsiniz. Eğer, aklınıza takılan sorular varsa da lütfen yorumlar alanından bu sorularınızı sormaktan çekinmeyiniz. Böylelikle, hem siz bilgilenmiş olursunuz, hem de aynı soru işaretine sahip olan başkaları varsa onların da akıllarındaki soru işaretlerini gidermiş oluruz.

Sağlıkla ve esenlikle kalın. Nice güzel blog yazılarınızı okumak dileğiyle.
CREAMIVE Web Tasarım Ekibi

tarihinde Pazarlama & Reklam, Sosyal Medya kategorilerinde yazdı3 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Şirket Tanıtım Sunumu Örnekleri - Sunum HazırlamaŞirket Tanıtım Sunumu Örnekleri - Sunum Hazırlama
Google Haritalar`a Firma EklemeGoogle Haritalar`a Firma Ekleme
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Sadakat ProgramıSadakat Programı
Mükemmel Mail Tasarımcısı Nasıl Olunur: Önemli AraçlarMükemmel Mail Tasarımcısı Nasıl Olunur: Önemli Araçlar
TV Reklamlarının Etkisini İzlemek için Arama ve Sosyal Medyayı KullanınTV Reklamlarının Etkisini İzlemek için Arama ve Sosyal Medyayı Kullanın
Güncel Yorumlar
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı