Kurumsal SEO Paketleri ile Siteniz Google'da Yükselecek...

Kurumsal seo paketleri hakkında detaylı bilgilere ve SEO konusunda sunduğumuz hizmetlere sayfamızın devamından ulaşabilirsiniz.

Basit SEO Paketleri Değil Kurumsal Hizmetler Sağlıyoruz

Sitenizi kendi sitemiz gibi sahipleniyoruz. Özetle, size tam donanımlı kurumsal bir dijital strateji sağlıyoruz.

Bütçenize ve isteklerinize uygun bir SEO paketi seçtiğinizde, hemen çalışmalara kapsamlı analizler eşliğinde başlamak isteriz.

Aklınıza takılan sorular için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Görüşmek üzere.

ANAHTAR KELİME
TANITIM YAZISI
ÖZGÜN MAKALE
EK ÇALIŞMA
SİTE ANALİZİ
RAPORLAMA
DMOZ BAŞVURU
SOSYAL MEDYA
E-POSTA İLE DESTEK
7 / 24 TELEFON DESTEK
Uygun Fiyat

KİVİ

700TL
Aylık 700 TL'den Başlayan Fiyatlar
1
1
3
1 Saat
En Uygun Fiyat

ANANAS

1.200TL
Aylık 1.200 TL'den Başlayan Fiyatlar
2
3
6
3 Saat
Tavsiye Edilen

FRAMBUAZ

2.000TL
Aylık 2.000 TL'den Başlayan Fiyatlar
4
6
12
6 Saat
Üst Düzey

AVOKADO

Markanıza Özel Hazırlanan Fiyatlar

Tanıtım Yazısı ve Makale SEO Paketleri

SEO paketleri için en önemli konuların başında tanıtım yazıları ve özgün makaleler gelmektedir. Özgün makaleler ile sitenizin hem özgünlüğü artırılır hem de güncelliği sağlanmış olur. Genellikle haftada 3-4 tane yayımlanan makaleler sayesinde ziyaretçilerinizin sitenizde aradıkları bilgilere ve içeriklere ulaşabilmeleri amaçlanır.

Böylelikle sitenize gelen kullanıcılar aradıklarını bulacakları için rakiplerinizi ziyaret etme istekleri olmayacaktır. Örnek olarak blog sayfamıza göz atabilirsiniz. Sitemizi olabildiğince güncel tutarak, hem sektörümüze dair bilgileri paylaşıyoruz hem de daha fazla kişiye ulaşabilmeyi hedefliyoruz. Özetle, ziyaretçilerimizin aradıklarını sunuyoruz.

Tanıtım yazıları ile de başka sitelerde sitenizin reklamını yapıyoruz. Bunun yanı sıra sitenize referans olan kaliteli sayfaların artması sayesinde Google nezdinde sitenizin kalitesi artıyor. Böylelikle sektörünüzde yapılan aramalarda üst sıralarda yer alabilmeniz sağlanıyor. SEO paketleri arasında en önemli başlıklardan bir tanesi kesinlikle tanıtım yazıları olmaktadır.

SEO Paketleri ile Ek Çalışmalar

Google ve diğer arama motorlarında öne çıkabilmeniz için sadece tanıtım yazısı yayınlamak, başka sitelerden link almak ya da özgün makaleler yayınlamak yeterli olmamaktadır. Bunların yanında markanızın dijital stratejilerini kurgulayabilmek adına çalışmalar yapılması gerekiyor. İşte bu çalışmaları yapabilmek adına yoğun mesailer harcıyoruz.

SEO paketleri içerisinde belirtilen saatlerden daha fazla çalışmaları sıklıkla yapabiliyoruz. Örneğin, rakiplerinizin ve sizin için site analizi, düzenli raporlama, sosyal medya platformlarında içerik paylaşılması sadece bunlardan birkaçıdır. Ayrıca, özellikle Facebook sayfanızda müşterilerinizin size sordukları sorulara yanıtlar veriyoruz.

Frambuaz paketimiz içerisinde kapsamlı sosyal medya yönetimi (1.000 TL değerinde) çalışmaları da yapıyoruz. Böylelikle, firmanızın arama motorlarından daha fazla ziyaretçi alabilmesi için SEO çalışmaları, sosyal medyadan potansiyel müşterilere ulaşabilmesi için de sosyal medya çalışmaları yapıyoruz.

Kurumsal SEO PAKETLERİ

Kurumsal SEO Paketleri: Siteniz Google'da Yükselecek...

Arama motoru optimizasyonu (SEO) günümüz internet döneminde olmazsa olmazların başında gelmektedir. Alt kısımda yer alan SEO Paketleri ile de müşterilerimizin arama motorlarında daha fazla görünmesini ve bunun sonucunda daha fazla kullanıcıya ulaşabilmelerini sağlamaktayız.

Sunmuş olduğumuz paketlerde sosyal medya çalışmalarını 3'er aylık dönemlere ayırarak, daha yüksek verim alınmasını planlıyoruz.

Sektörünüze yönelik yayın yapan internet sitelerinde yayınladığımız çeşitli backlinkler ve özgün olarak hazırlanmış olan tanıtım yazılarıyla da arama motorlarında hızlı, kontrollü ve kapsamlı bir yükselişi sağlıyoruz. Planlı, programlı ve stratejiler eşliğinde bu çalışmaları yaptığımız için de Google'ın yaptığı güncellemelerden sitenizin pozitif yönde etkilenmesi mümkün oluyor.

Siteniz Google'da Üst Sıralara Çıksın

Tüm özel çalışmalarımız sonunda da hedeflediğimiz tek bir sonuç var. O da, internet sitenizin arama motorlarında daha fazla miktarda ve üst sıralarda yer almasıdır. Bunun doğal sonucu olarak da gelirinizi artırmak en önemli amacımız olmaktadır.

Ayrıca, internet sitenizin paketlerimiz haricindeki ihtiyaçlarını da analiz ederek, arama motorlarında daha sağlam bir yükseliş için bu çalışmaları da paketlerimize dahil ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Size uygun olan SEO Paketini hemen satın alabilir ve bilgilerinizi bize aynı form üzerinden iletebilirsiniz. Sonrasında ise, size sunacağımız yönetim paneli üzerinden tüm detayları takip edebilir ve ardınıza yaslanarak yükselişinizi gözlemleyebilirsiniz.

Profesyonel SEO Analizi

profesyonel seo analizi

SEO paketleri sayesinde firmaların Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara kolay ve hızlı bir şekilde yükselmesini sağlıyoruz.

Bu sayede, markalar daha çok ziyaretçiye ulaşabildiği için çok daha fazla kazanç ve gelir elde etme şanslarına sahip oluyorlar.

Sadece 350 TL + KDV ile siz de markanızın Google'da nasıl göründüğünü ve internet sitenizin ne gibi eksikleri olduğunu öğrenebilirsiniz. Hem sitenizi analiz ediyoruz hem de SEO'ya daha uygun bir hale gelmesi için sizleri bilgilendiriyoruz.

Neden SEO Paketi Almalıyız?

Eğer, internet üzerinden ticari gelir elde eden bir markanız varsa, internette daha fazla görünmeniz gerekmektedir.

Örneğin bir e-ticaret siteniz ya da oteliniz var. Bu iki örnek üzerinden neden SEO hizmeti ya da SEO Paketleri almanız gerektiğini alt kısımlarda anlatmış olacağız.

E-Ticaret Siteleri İçin SEO Paketi

E-ticaret sitelerinde satılan ürünler genellikle başka sitelerde de satılıyor. Çok nadiren de olsa bazı siteler kendilerine ait ürünleri satıyorlar ancak bunu istisna olarak görebiliriz. Bu nedenle de genel olarak internette rakibiniz bir hayli fazladır. Gün geçtikte daha fazla e-ticaret sitesi açıldığını düşündüğümüzde ise, rekabetin her geçen gün daha da kızıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

İnternetten alışveriş yapan kişilerin bir kısmı sitelerde tek tek gezinip en uygun fiyatı arıyor. Birçok kullanıcı ise sadece en üstteki birkaç sonuca bakıyor ve hangisine daha fazla güvenirse ya da hangisi daha avantajlıysa o siteden alışverişini yapıyor. İşte bu durumda siz bir ürün aramasında 5. sayfadaysanız, maalesef hiçbir şansınız olmayacaktır ve üründen satış yapmanız mucizelere kalacaktır.

Eğer ki CREAMIVE Web Ajansı'ndan SEO danışmanlığı, SEO hizmeti ya da SEO Paketi alırsanız genel olarak aramalarda üst sıralara çıkacağınız için daha fazla potansiyel müşteriye çok kolay bir şekilde ulaşacaksınız. Böylelikle, hem marka bilinirliğiniz artacak hem de daha fazla satış yaparak, işletmenizin karlılığını artırmış olacaksınız.

seo paketleri

Otel Siteleri İçin SEO Paketi

Otel siteleri için de SEO Paketleri çok önemlidir çünkü potansiyel misafirler genellikle tatile çıkmadan önce Google'da birtakım detaylı araştırma yapar. Bu araştırmalar sonucunda genellikle de ilk sıralarda çıkan sitelere girerek konaklayacakları otelleri seçerler.

Eğer, sizin siteniz bölgenizde yer alan otellerin sitelerine göre gerilerde kalıyorsa, araştırma yapan potansiyel konuklarınıza ulaşabilme şansınız da olmayacaktır. Bu nedenle de, ilk sıralarda yer alan otel siteleri pastadan daha fazla pay alacaktır diyebiliriz. Bu da otellerin gelirlerine doğrudan yansıyan bir durumdur. SEO hizmeti alan oteller ile hiç SEO Paketi kullanmamış otellerin doluluk oranları da bir hayli farklı olacaktır.

Farklı Sektörlerde SEO Paketleri

Bu iki örneği, konunun öneminin daha iyi anlaşılabilmesi için size sunduk. Ancak, diğer sektörler için de durum bundan farksızdır. İnternet siteniz ne kadar üst sıralarda yer alırsa, karlılığınız da o denli artacaktır. Çünkü, sitenize her giren ziyaretçi sizin potansiyel müşterinizdir ve ne kadar çok potansiyel müşteriye ulaşabilirseniz o kadar da kazanç sağlama şansınız olacaktır. Google'da üst sıralarda yer almayan bir siteniz varsa da potansiyel kazancınızdan feragat etmiş olarak, bu şanstan mahrum kalacaksınız.

Fikir vermesi açısından, SEO paketleri ile ilgili yaklaşık bütçeleri bir alt kısımda bulabilirsiniz. Eğer, siz de daha fazla kazanç sağlamak isterseniz, istediğiniz zaman sizin firmanız için de çalışmalara başlayabileceğimizi ve gelirlerinizi artırabileceğimizi bilmenizi isteriz.

SEO Paketleri hakkında aklınıza takılan tüm sorular için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

SEO Paketlerimizde...

Ajansımızın hazırladığı seo paketlerin neler var merak ediyor musunuz? Hemen birkaç tane temel özelliği aktarmak isteriz:

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı
kreatif web ajansı