Sinop Web Tasarım

CREAMIVE, Sinop web tasarım firmaları arasında en kreatif ve başarılı web tasarım firması olarak öne çıkıyor. Kaliteli web tasarımlar CREAMIVE`de.

Sinop Web Yazılım

Sinop şehri için Web Tasarım, Yazılım, SEO ve Sosyal Medya konularında hizmetler sunmaktayız.
Siz de kurumsal, profesyonel ve başarılı bir web ajansı ile çalışmak ister misiniz?

Sinop Web Tasarım

İşinizi ve işletmenizi doğru ve etkili bir şekilde anlatamayan, teknik açıdan kusurlu, görselliği zayıf bir web sayfanız olmasa daha iyidir. Varsa da yok saymak en doğru yaklaşım olacaktır. Bu konuda kusur, web tasarım hizmeti veren kişi ya da kurumdadır, tüketicinin ne günahı olabilir ki? Sinop’ta web tasarımı konusunda gördüğümüz bir eksikliktir bu. Her sabah işbaşı yaptığımızda, tüm ekip olarak kendimize bir hedef koyarız: “Dünden daha iyi olmak, dünkü eksiklerimizi bugün gidermiş olmak.” Sinop da web tasarım konusunda muazzam bir ihtiyaç söz konusu olduğu için, Sinop web tasarım firması olarak bu ihtiyaçlara yanıt vermekteyiz.

 

Sinop ve Çevresinde Web Tasarım

Bu anlayış çerçevesinde Sinop ve çevre illerdeki (Trabzon web tasarım, Çorum web yazılımı, Samsun web tasarım, Ordu web tasarımı) müşterilerimizin ihtiyaçlarını daima en doğru çözümle gidermenin gayreti içerisinde olduk ve mutfağımızı buna göre düzenledik. CREAMIVE web tasarım ajansı olarak faaliyetlerimizi 5 ana başlık altında topladık:

Domain (alan adı) tescili, tanımlama ve hosting hizmetleri

İçerik temini ve web dizayn hizmetleri

Servis ve güncelleme hizmetleri

Sosyal medya yönetimi, kampanya ve reklam faaliyetleri

Sinop – SEO (Arama motoru optimizasyonu) hizmetleri

İsim Tescili ve Tanımlama Hizmetleri

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, ekibimiz olası internet sitesi isimlerini müşteriye sunar, uygun olanlardan hangisini veya hangilerini talep ettiğini tespit ederek domain tescilini yapar. Bu aşamadan sonra hizmet verdiğimiz hosting sunucusuna siteniz yüklenir ve fiilen yayına başlar.

 

İçerik ve Web Dizayn Hizmetleri

Şablon: Web dizayn ekibimizce önceden hazırlanmış yüzlerce hazır şablon arasından işinizi, faaliyetlerinizi en anlatabilecek, görsel ve metinsel içerik açısından sizi en iyi ifade edebilecek biri seçilir ve sayfaya yüklenir. Bu şablonlar bütçesi çok fazla olmayan müşterilerimiz için idealdir ancak genellikle her firma için yeni ve özgün bir tasarım ile çalışmalar yapmaktayız.

Bu şablonlar avukat sitesinden tutun da e-ticaret sitesine kadar birçok sektör ve meslek için hazırlanmıştır. Hazırlanan şablonlar içerisinde Sinop ve ilçelerindeki önemli güzelliklerin dokularını görmek kullanıcının hoşuna gidecektir.

 

İçerik ve Web Yazılım

İçerik: Ana şablon ve tema seçildikten sonra, web sayfası içerik açısından doldurulmaya başlanır. Web yazılım ekibi sizden aldığı bilgi, belge ve fotoğrafları kullanarak sitenin içeriğini tamamlar. İhtiyacınıza göre ana menü, alt menüler ve alt menü içeriği tanımlanır, e-posta tanımlamaları ve ayarları yapılarak sisteminize entegrasyonu sağlanır. Flash animasyonları olan bir şablon seçilmiş ise animasyonun içeriği işletmenize göre tamamlanır. Sinop ve bölgesinde illerde çoğu web tasarım firması içerik oluşturmada kalite, işlevsellik ve dinamiklik açısından birbirleriyle yoğun bir rekabet içerisindedir. Tüketici, bu açıdan çalışacağı kurumu, özellikle Sinop gibi görece kırsal illerde iyi incelemelidir. Web tasarım fiyatları ile alınan hizmet kalitesi iyi dengelenmelidir. Bu ölçülerde Sinop web tasarım firmaları arasından CREAMIVE kreatif ve başarılı yönleriyle öne çıkacaktır.

 

Arama Motorlarına Kayıt ve SEO

Arama motorlarında; işiniz, ürününüz veya hizmetinizin rahat bulunmasını sağlayacak şekilde anahtar kelimeler özenle seçilir ve arama motoruna kaydı yapılır. En iyi optimizasyon için bu çalışmalar birkaç dönem daha tekrar edilir. Bu konuda web tasarım ve web yazılım ekibimiz kendini sürekli yenilemelidir.

 

Servis ve Güncelleme Hizmetleri

Bilindiği üzere bilgi işlem teknolojisi her gün gelişiyor ve ihtiyaçlar doğrultusunda değişime uğruyor. İnternet altyapısı, yazılımlar, web sayfaları, görsel medya içerikleri ve iletişim araçları birbirlerini sürekli yeni arayışlara itmektedir. Bu yüzden birkaç yıl önceki teknoloji ile verilen web tasarım hizmeti çoktan eskimiş olabilir. Firmanın ihtiyacı değişime uğramış veya hedef kitlesi değişmiş olabilir. İnternet sitesi üzerinden sadece sipariş alıyorken, site üzerinden doğrudan satışa dönmek gerekebilir. Tüm bu olası ihtiyaç ve gelişmeler nedeniyle tüketicilerimizle servis sözleşmesi yapar, bu doğrultuda gelişen web tasarım teknolojisi müşterinin sayfasına da aynen yansıtılmaya devam edilir.

Sinop ve çevresini sadece doğal güzellikleriyle değil ama ayı zamanda ekonomik değerlerini de anlatabilmek web tasarım ekibimizin asli ödevleri arasındadır.

Daha önceden yaptığımız ve sadece bir kısmını yayınladığımız web tasarım çalışmalarımız için İşlerimiz sayfasına göz atabilirsiniz. Web Tasarım konusunda aklınıza gelen tüm sorular için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Her an şirketinizin web yazılım ve dijital ihtiyaçlarına yönelik projeler üretmek için hazırız.

web tasarım ajansı iletişim
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kategoriler
creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı