Sosyal Medya Yönetimi

Bu sayfada Sosyal Medya Yönetimi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Sosyal medyada 7/24 varlık gösteren, "şimdilik" küçük bir topluluğuz...
Kurulduğu günden 2010 senesine kadar interaktif ajans olarak faliyet gösteren CREAMIVE, 2010 senesinden itibaren edinmiş olduğu derin sosyal medya tecrübeleri eşliğinde Sosyal Medya Ajansları arasına katılan ilk ajanslardan olmuştur. Böylelikle sosyal medya danışmanlığı hizmetleri sunmaya da başlamıştır.

CREAMIVE Sosyal Medya Ajansı, sosyal medya konusunda tecrübeli ekip üyeleri sayesinde markalarının sosyal ağlarda başarılı bir sosyal medya yönetimine sahip olmalarını sağlamaktadır. Sosyal medyaya yönetik kampanya, uygulama ve pazarlama stratejileri eşliğinde hizmet verdiği markalara benzersiz bir sosyal medya deneyimi sağlamaktadır.

Alanlarında Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olmuş ekip üyelerini barındıran CREAMIVE Sosyal Medya ve Web Tasarım Ajansı, birlikte çalıştığı markaları benimser ve kendi markası olarak dijital yaşama entegre eder.

Markanız hakkında sosyal ağlarda konuşulan konuları dinler ve zararlı manipülasyonların bir sosyal medya krizine dönüşmesini engeller.

Sosyal medya hakkında daha detaylı bilgi almak ya da birlikte sosyal medyada yer alabilmek için lütfen bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. İletişime geçmek ve merhaba demek için lütfen tıklayınız.

 

Konvansiyonel medyanın dijital / sosyal medyaya yöneldiği günümüzde, bu oluşan yeni medyaya hakim olabilmek ise markalar için büyük önem taşımaktadır. Sosyal medya üzerinde müşterilerin fikirlerini ve düşüncelerini anlık olarak beyan edebilmelerinden dolayı da başarılı bir sosyal medya yönetimi, markaların hayatta kalabilmeleri için önemli bir fırsat olmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya mecrası içerisinde; potansiyel kullanıcılarınızın / müşterilerinizin pasif davranışlarını, aktif bir eğilime dönüştürebilmek için onlarla sadece iletişim içerisinde olmanız yeterli olmayacaktır. Bu iletişimin, markaların genel ve dijital stratejileri eşliğinde sürdürülebilir bir konuma getirilmesi durumunda, potansiyel kullanıcıların veya müşterilerin aktif konum almaları sağlanabilmektedir.

Sosyal ağlarda başarılı bir sosyal medya yönetimine sahip olan markaları Sosyal Marka olarak adlandırabiliriz. Sosyal Marka olabilmenin yolu ise öncelikli olarak Yeni Medya ve Yeni Medya Düzeni gibi terimlere aşina olmaktan geçiyor. Yeni Medya Düzeni ise kendi içerisinde Facebook Yönetimi - Twitter Yönetimi ve çok yakında daha fazla duymaya başlayacağımız Google+ (Plus) Yönetimi gibi terimleri barındırmaktadır.

Etiketler: Sosyal Medya | Sosyal Medya Ekibi | Sosyal Medyada | Ekip Üyeleri | Facebook Yönetimi | Twitter Yönetimi | Google Plus Yönetimi

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Benzer Sayfalarımız

Bir alt kısımda bu sayfamıza benzer diğer sayfalarımızın başlıklarını bulabilirsiniz.
Diğer sayfalarımızın tamamı için Diğer Sayfalar adlı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Markanıza yönelik kreatif hizmetler sunmayı da çok isteriz.
Umarız en kısa süre içerisinde "merhaba" ile başlayan bir dostluğa adım atarız.

E-TİCARET

Kaliteli E-Ticaret çözümleri ve E-Ticaret paketleri ile bir E Ticaret firması satışlarını gözle görülür miktarlarda rahatlıkla artırabilir. Bunun için birçok farklı özelliği e-ticaret paketi satın almadan önce göz önünde bulundurmalısınız. Bunlardan birkaç tanesini bu yazı içerisinde ...

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama Motoru Optimizasyonu, bir e-ticaret sitelesi ya da kurumsal internet sitesi için olmazsa olmaz özellikler arasında ilk sıralarda gelir çünkü hedef kitleniz, ziyaretçileriniz ya da potansiyel müşterileriniz sizi genellikle arama motorları aracılığı ile bulacaktır. Bunun ...

KAYSERİ WEB TASARIM

Kayseri şehri, birçok konuda Türkiye`nin en önde gelen şehirleri arasında yer alması ile birlikte ne kadar başarılı olduğunu kolaylıkla ortaya koyuyor. 13 ilçesi ve yaklaşık 1.300.000 nüfusu ile Türkiye`nin en büyük 7. şehri konumunda. Ayrıca, ...

EVA YAZILIM

Eva Yazılım, Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde 90’lı yıllarda kurulmuştur. Ticari ve kurumsal yazılımlar alanında uzmanlaşan şirket 2016 yılında merkez ofisini Balıkesir merkeze taşımıştır. Özellikle de Türkiye’deki birçok birlikle çalışmakta olan Eva Yazılım, Türkiye’nin neredeyse tüm (70’den ...