facebook uygulaması

Şu anda facebook uygulaması ile ilgili web projelerimizi, internet girişimlerimizi, sosyal medya çalışmalarımızı bir alt kısımda görmektesiniz. Daha fazla çalışmamızı ise İşlerimiz sayfasında bulabilirsiniz.

CREAMIVE Web Ajansı Neler Yapmış?

Bu sayfada facebook uygulaması hakkında bilgileri ya da facebook uygulaması detaylarını bulabilirsiniz. Eğer, aradığınız web tasarım ya da web yazılım projelerini bu sayfada bulamadıysanız, işlerimiz sayfasına geri dönerek diğer çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

İda Natura Otel

İda Natura Life Style Butik Otel kreatif web tasarım çalışmaları, SEO ve sosyal medya yönetimi için seçimini CREAMIVE Web Tasarım Ajansı ile yaptı. Bu sayede otel doluluk oranları ve marka bilinirliği hızlı bir şekilde arttı.

Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarım & Yazılım, İnternet Reklamcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu

Çekiliş Uygulaması

CREAMIVE Facebook Çekiliş Uygulaması ile markalarımızın Facebook`ta istedikleri aksiyonlar eşliğinde hediye çekilişleri düzenleyebilmelerini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Uygulaması, Micro Site, Sosyal Medya Analizi

Soru Cevap Uygulaması

CREAMIVE Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması ile firmanız için Facebook`ta arzu ettiğiniz şekilde hediye çekilişi ya da sonucunda ödül dağıtılan soru cevap uygulamaları düzenleyebilmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Uygulaması, Micro Site, Web Tasarım & Yazılım, Sosyal Medya Analizi

Corendon Airlines

Annem ile uçuyorum Facebook fotoğraf yarışması ile kullanıcılar anneleri/çocuklarıyla fotoğraflarını paylaştı

Sosyal Medya Reklamcılığı, Facebook Uygulaması, Web Tasarım & Yazılım