Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Soru Cevap Uygulaması için yaptığımız Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Soru Cevap Uygulaması

CREAMIVE Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması ile firmanız için Facebook`ta arzu ettiğiniz şekilde hediye çekilişi ya da sonucunda ödül dağıtılan soru cevap uygulamaları düzenleyebilmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Uygulaması, Micro Site, Web Tasarım & Yazılım, Sosyal Medya Analizi

Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması

https://www.facebook.com/creamive/app_154475558002573

Facebook Uygulaması | Sayfa Beğeni Artırma | Facebook Çekiliş | Facebook Ödülleri | Ödüllü Soru Cevap | Ödüllü Soru Cevap Çekilişi | Facebook Yarışma Uygulaması

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması Proje İçeriği

CREAMIVE Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması görselde de görüldüğü üzere şu başlıklara sahiptir: Anasayfa, Bilgilerim, Davet Et, Arkadaşlarım, Kazananlar, Çekiliş Hakkında, Markamız Hakkında, İletişim. Bu sayfaların haricinde, Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması içerisinde birçok değişik içerik alanı da oluşturulabilmektedir. Bu içerikler ile ister markanız isterseniz de ürünleriniz hakkında farklı bilgilendirici paylaşımlar yapılabilmektedir. Facebook Ödüllü Soru Cevap Kampanyası düzenlediğinizde, belirli sayfalarda ya da tüm sayfalarda istediğiniz içeriklerin ya da görsellerin yer alması da mümkün olmaktadır.

Creamive Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması


Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması kesinlikle Facebook`taki topluluğunuzu yani sizi beğenen kişilerin sayısını artırmaya yönelik olarak hazırlanmıştır. Bu nedenle de, Facebook Ödüllü Soru Cevap Yarışması`na katılabilmek için öncelikli olarak sayfanızın beğenilmesi gerekmektedir. Bu sayede, çok kısa bir süre içerisinde, sayfanızı ziyaret eden ya da uygulamayı gören kullanıcıların da sayfanızı beğenmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca, yarışmaya katılan topluluğunuz uygulama üzerinden arkadaşlarını da bu kampanyaya katılmaya davet edebilmektedir. Böylelikle, hem geniş kitlelere hızlı bir şekilde ulaşılabilmekte hem de her 5 davet sonucunda kullanıcılarınız 1 çekiliş hakkı daha kazanmaktadır. Sonrasında da, Ödüllü Soru Cevap Çekilişi`ne göz atmak için gelen ziyaretçilerin, kampanyayı görebilmek için sayfanızın beğenilmesi koşulu olduğu için sayfanızı beğenmeleri yüksek oranda olacaktır. Bu özelliklerin sonucunda ise düzenlenen kampanyanın çok fazla reklam bütçesi gerekmeden binlerce belki de milyonlarca kişiye ulaşma imkanı olacaktır.

Diğer detaylarını canlı olarak incelemek için Facebook sayfamızdaki sekmeler arasındaki Ödüllü Çekiliş uygulamasına göz atabilirsiniz. Benzer veya farklı Facebook ve Twitter uygulaması ihtiyaçlarınız için bizim ile iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.