Kazdağları Otelciler Derneği

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak KAZOD için yaptığımız Kazdağları Otelciler Derneği isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

KAZOD

KAZOD (Kazdağları Otelciler Derneği), Kazdağları bölgesindeki otelleri tek bir çatı altına toplamayı amaçlayarak 2000’li yılların başlarında kurulmuş olan bir dernektir. Bölgedeki kaliteli otellerin birleşerek güç birliği oluşturulması sayesinde Kazdağları bölgesinin daha iyi tanıtılması amaçlanmaktadır.

Web Tasarım & Yazılım, Arama Motoru Optimizasyonu, Kurumsal Kimlik

Kazdağları Otelciler Derneği

https://www.kazod.org/

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Kazdağları Otelciler Derneği
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Kazdağları Otelciler Derneği Proje İçeriği

KAZOD bünyesindeki otellerle çalışıyor olmamız nedeniyle, derneğin de tüm dijital ihtiyaçlarına destek olmamız istenildi. Biz de derneğin hem kurumsal hem de farklılığını dijital mecralarda gösterebilmek için hazırlıklara başladık. Bunun sonucunda da ortaya güzel bir dernek sitesi çıktı.

Derneğin internet sitesi kapsamında, hem bölgedeki tatil yörelerinin hem de üye otellerin tanıtılması hedeflendi. Böylelikle; Altınoluk, Kazdağları, Akçay, Güre, Yeşilyurt, Küçükkuyu gibi belde ve ilçeler için içerikler hazırladık. Ayrıca, üye otellerin tanıtımları ve görselleri de tarafımızca hazırlanmaya devam etmektedir.