Çakmak Çıra

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Cira.com.tr için yaptığımız Çakmak Çıra isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Cira.com.tr

Çakmak Çıra’nın dijital dünyada yeni bir konsept ile yer almasını istedik. Bu nedenle de ilk aşamada yeni bir domain seçiminin iyi olacağını düşündük ve arayışlara başladık. Muhteşem bir isim bulduk ancak alan adı kullanımdaydı. Uzun süre bekledik ve domain yakalama yazılımımız sayesinde Cira.com.tr boşa çıkar çıkmaz kaydettik.

Web Tasarım & Yazılım, İnternet Reklamcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu

Çakmak Çıra

http://www.cira.com.tr

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Çakmak Çıra
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Çakmak Çıra Proje İçeriği

Böylelikle Çakmak Çıra markasını dijital dünyada Çıra sektörünün en bilinir markası yapmak için çalışmalara başlamış olduk.

Şu anda hem www.cakmakcira.com hem de www.cira.com.tr adreslerinden siteye ulaşılabiliyor. Ancak biz markalaşma konusunda da adımlar atacağımız için bundan sonra ağırlıklı olarak www.cira.com.tr adresinin kullanılmasını sağlayacağız. Örneğin; reklamlarda, billboardlarda, kataloglarda ya da kartvizitlerde hep bu adrese yer vereceğiz.

Çakmak Çıra için yaptığımız diğer sayfaların tasarımlarını da bir alt kısımda görebilirsiniz. Ayrıca, sayfanın en altında bir önceki sitelerinin görüntüsünü göreceksiniz. Aradaki farkı göreceksiniz.

Çakmak Çıra Yeni İnternet Sitesi

Çakmak Çıra Duyurular

Cira.com.tr Habeler

Çıra Nedir Çakmak Çıra

Çakmak Çıra Eski İnternet Sitesi