Karesi Turizm

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Karesi Turizm için yaptığımız Karesi Turizm isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Karesi Turizm

Karesi Turizm için hazırladığımız internet sitesinde kreatif detaylarla kurumsallığı harmanladık.

Web Tasarım & Yazılım

Karesi Turizm

http://www.karesiturizm.com

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Karesi Turizm
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Karesi Turizm Proje İçeriği

Dikkat çekici web tasarım ögeleri ve kurumsallık göstergeleri sayesinde, siteyi ziyaret eden potansiyel müşterilerin firmaya güven duymaları mümkün kılındı. Potansiyel müşterilerin ürünlere (tur, otel, seyahat) ilgi duymalarını sağladık.

Kolay anlaşılır bir arayüz sayesinde ziyaretçiler basit bir şekilde hedeflerine ulaşabiliyorlar. Böylelikle firma da daha fazla satışı yakalayabilir. Ayrıca, site içerisinde kullandığımız çeşitli Call to Action elementleriyle de ziyaretçiler ve firma arasında bir iletişimin oluşabilmesini amaçladık.

Karesi Turizm Banner Görselleri

Karesi Turizm için ana sayfada yayımlanabilmesi adına birkaç tane banner görseli de hazırladık. Böylelikle, web tasarım çalışmasında bir bütünlük sağlandı.

Karesi Turizm Eski Web Tasarım

Karesi Turizm`in web tasarım çalışmasını yapmadan önce nasıl bir sitesi vardı merak ediyor musunuz? Görseldeki hatalar gerçektir yani birçok yerde olan kaymalar ve yazım hataları tamamıyla gerçek idi.

Alt tarafta firmanın eski web tasarımını görebilirsiniz. Böylelikle, aradaki muazzam farkı siz de görebilirsiniz.

karesi turizm eski web tasarım

karesi turizm yeni web tasarımı