Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak EKTİD için yaptığımız Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

EKTİD

EKTİD (Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği), Edremit ve bölgedeki tüm turizm işletmelerini tek bir çatı altında toplayan ve bölgenin kalkınması için çalışmalar yapan bir dernek. Derneğin birçok üyesinin CREAMIVE ile çalışıyor olması sebebiyle, EKTİD için neler yapabiliriz diye düşünmeye başladık. Bunun sonucundaysa güzel bir proje ortaya çıktı.

Web Tasarım & Yazılım, Sosyal Medya Analizi, Arama Motoru Optimizasyonu, Kurumsal Kimlik

Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği

https://www.ektid.org.tr/

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği Proje İçeriği

Başta Akçay, Altınoluk ve Kazdağları otelleri olmak üzere bölgedeki tüm turizm işletmelerine (retoran, cafe, plaj, AVM vb...) yönelik yol gösterici durumunda olan dernek, Edremit yöresinin tüm Türkiye`de daha fazla tanınmasını istiyordu. Buna yönelik de birçok faaliyet ve etkinlik düzenleyen derneğin dijital dünyada da hak ettiği değeri bulabilmesi için fikirler üretmeye başladık.

Bu nedenle de internaktif ve bilgi veren bir internet sitesi kurguladık. Sitede hem işletmeler hem de tatil beldeleri hakkında bilgiler olacaktı. Sitemizi bu plana uyarak hem kreatif hem de dolu dolu içeriklerle hazırladık. Sadece web tasarım ve web yazılım konusunda değil, dijital danışmanlık ve içerik hazırlama konusunda da EKTİD`e destek olduk.

EKTİD Yeni İnternet Sitesi