Akçay Yavuz Otel

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Akçay Yavuz Otel için yaptığımız Akçay Yavuz Otel isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Akçay Yavuz Otel

Yavuz Otel, Akçay otelleri arasında bilenen bir oteldi. Ancak dijital mecralarda neredeyse hiçbir bilinirliğe sahip olmayan otel, CREAMIVE Web Tasarım Ajansı ile birlikte internet dünyasında da gerçek hayattaki bilinirliğe sahip olmaya başladı.

Akçay Yavuz Otel

http://www.akcayyavuzotel.com/

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Akçay Yavuz Otel
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Akçay Yavuz Otel Proje İçeriği

Akçay Yavuz Otel için hazırladığımız kreatif ve kurumsal internet sitesi yayında. Artık Yavuz Otel tüm rezervasyonlarını kendi internet sitesiyle alabilecek şekilde kurumsallığa kavuştu.

Akçay Yavuz Otel İçin Neler Yaptık?

Butik Yavuz Otel’in online rezervasyon sistemi, kreatif web tasarımı, otel programı, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi çalışmaları CREAMIVE Web Tasarım Ajansı tarafından başarıyla sürdürülüyor. 2017 Nisan ayında tamamlanan çalışmalar ardından, dijital danışmanlık hizmeti de hala tarafımızdan verilmektedir.

Ayrıca, daha önceden açılan sosyal medya hesapları (Facebook, Instagram, Foursquare vb.) çok dağınık yapıda olması nedeniyle hepsinin düzenlemeleri tek tek yapıldı. Hatta bazı hesapların birleştirilerek tek bir yerden yayının yapılması da sağlandı.

Akçay Kıyı Kafe

Akçay’ın en bilindik kafelerinden bir tanesi olan Kıyı Kafe, Butik Yavuz otel bünyesinde yer almaktadır. Kafenin bilinirliği o kadar yüksek ki birçok kişi hala otelin ismini Akçay Kıyı Otel olarak da bilmektedir.

Akçay Butik Yavuz Otel Web Tasarım