İda Natura Otel

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak İda Natura Otel için yaptığımız İda Natura Otel isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

İda Natura Otel

İda Natura Life Style Butik Otel kreatif web tasarım çalışmaları, SEO ve sosyal medya yönetimi için seçimini CREAMIVE Web Tasarım Ajansı ile yaptı. Bu sayede otel doluluk oranları ve marka bilinirliği hızlı bir şekilde arttı.

Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarım & Yazılım, İnternet Reklamcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu

İda Natura Otel

http://www.idanaturalifestyle.com/

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest İda Natura Otel
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

İda Natura Otel Proje İçeriği

İda Natura Life Style Kazdağları Otel, Balıkesir Edremit’te Kızılkeçili Köyü içerisinde bölgenin tek oteli olarak hizmet vermektedir. Kazdağları eteğinde doğa ile baş başa huzur dolu bir tatil sunan otel; web tasarımı, web yazılımı, online otel rezervasyon sistemi, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve sosyal medya yönetimi konularındaki ihtiyaçları için CREAMIVE Web Ajansı’nı tercih etti. Biz de kendilerine markalarının dijital mecralarda tanıtımı adına birçok kreatif hizmet sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz.

 

İda Natura Otel Hakkında

İda Natura Otel, Kızılkeçili Köyü içerisinde bölgenin doğal yapısına ve tarihine uygun olarak dekore edilmiş 12 oda ve 3 bungalov evleri ile misafirlerini ağırlamaktadır. 12 odaya Yunan Mitolosi’nden ve bölgeden esinlenerek farklı isimler verilmiş. Hera, Apollo, Hasanboğuldu, Sarıkız, Afrodit, Eris, Athena, Poseidon, Zeus, Hades, Helen… Biz de bu güzel yapıyı internette en iyi şekilde tanıtabilmek için çalışmalar yapmaktayız.

İda Natura Sosyal Medya

Otelistan markamızla otellere yönelik birçok kreatif çözüm sunmaktayız. Bunlardan bazılarıysa sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları ve sosyal medya topluluk oluşturma olmaktadır. Marka için hem kurumsal içerikler üretmekteyiz, hem de güçlü bir bağ ile markaya bağlanan potansiyel misafirler oluşturmaktayız. Malum olunduğu üzere konaklama ve tatil tesislerinin sosyal medya hesaplarına çok fazla soru yöneltilmekte ve tesis ile ilgili olarak detaylı bilgiler istenilmektedir. Bu istekleri en iyi ve en hızlı şekilde karşılayabilmek için markanın hesaplarını 7/24 kontrol etmekteyiz ve oluşturduğumuz bilgi dağarcığı sayesinde doyurucu yanıtlar vermekteyiz. Böylelikle, dijital ortamlarda müşteri memnuniyeti %100 olmakta ve memnun kalan müşteriler de bu memnuniyetlerini sosyal medya hesapları üzerinden çevreleriyle paylaşmaktadır. Bunların sonucunda WOM etkisi (Word of Mouth / Ağızdan Ağza Yayılma) oluştuğu için markanın kendisine sadık olan bir kitle yani gönüllü reklam elçileri oluşmaktadır.

Ayrıca, İda Natura Life Style’ın muhteşem bir konaklama tesisi olması sayesinde de yayınladığımız sosyal medya reklamları potansiyel misafirler tarafından çok ilgi görmektedir. Böylelikle tesisin doluluk oranlarının artırılması da bizim için kolay olmaktadır. Konaklama ve tatil sektöründe eğer işletme kusursuza yakın hizmet vermek için uğraşıyorsa, kreatif ajans için işler çok daha kolay olmaktadır. Çünkü, işletmeyle tanıştırdığımız potansiyel misafirler çok daha kolay etkilenmekte ve hızlı bir şekilde rezervasyonlarını yapmaktadır. Bundan dolayı, İda Natura Otel`in kalitesi de çalışmalarımızın gücünü bir hayli etkilemektedir.

Otel İçin SEO Çalışmaları

İda Natura Otel için SEO çalışmaları da yapmaktayız. Bölgenin turistik, doğal ve kültürel yapısı nedeniyle internette -özellikle de arama motorlarında- bir hayli arandığını söyleyebiliriz. İşte bu nedenle de arama motorlarında bölge ile ilgili yapılan aramaların birçoğunda markanın internet sitesinin üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Yayınladığımız ilgi çekici haber ve diğer paylaşımların arama motorlarında üst sıralarda yer alması sayesinde, otele gelen talepler ve rezervasyonlar da artmaktadır. Ayrıca, marka bilinirliğini artırmak için birçok sitede advertorial haberler yayınladığımız için tesise ekstra ziyaretçiler de kazandırılmaktadır.

Oteller için yaptığımız kreatif dijital çalışmalara devam etmekteyiz. Eğer ki siz de bir otel sahibiyseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Sizin oteliniz için de dijital mecralarda yapabileceğimiz kreatif çalışmalar ve otel rezervasyon sistemleri hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

Görüşmek dileğiyle,
CREAMIVE Web Tasarım