Yörükler Kereste

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Yörükler Orman Ürünleri için yaptığımız Yörükler Kereste isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Yörükler Orman Ürünleri

Yörükler Kereste ya da Yörükler Orman Ürünleri, Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde faaliyet gösteren köklü bir aile şirketi. Marka, CREAMIVE ile ilk tanıştığında kurumsallaşma konusunda zorluk yaşadıklarını ve gerçek dünyadaki kalitelerini dijitale aktaramadıklarını söylüyordu. Peki ya sonra?

Web Tasarım & Yazılım, İnternet Reklamcılığı, Kurumsal Kimlik

Yörükler Kereste

https://www.yorukler.com.tr/

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Yörükler Kereste
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Yörükler Kereste Proje İçeriği

İlk önce firmanın ürünlerini ve hizmet verdikleri sektörleri araştırdık. Firmanın eski internet sitesinin adresi YoruklerKereste.com.tr‘ydi ancak domain / alan adı konusundaki uzmanlığımızı da işin içine katarak araştırmalar yaptık. Bunun sonucunda, projeye başladıktan yaklaşık 2 ay sonrasında Yorukler.com.tr‘nin boşa çıkacağını fark ettik ve tüm markalaşma serüvenimizi bu ismin üzerine kurguladık.

Yorukler.com.tr’nin ise 10 seneden fazla bir zamandır köklü bir firmaya ait olduğunu da söylemekte fayda olacaktır. Karşımızdaki rakibin güçlü olması sebebiyle, özel domain avcısı yazılımımızı devreye aldık ve domain boşa çıktıktan sadece birkaç dakika sonra artık yeni sahibi bizdik. Çünkü, her markamızı müşteriden ziyade, kendi markamız olarak görüyoruz. Bu nedenle de markalarımız için özel çözümler üretiyoruz.

Firmanın eski ve yeni internet sitesinin görüntülerin bir alt kısımda bulabilirsiniz. Yorum sizin.

Yeni Site Anasayfası

Yörükler Orman Ürünleri Anasayfa

Yorukler.com.tr Kategori Sayfası

Yörükler Kereste Kategori

Yorukler.com.tr Ürünler Sayfası

Yörükler Kereste Ürünler

Yorukler.com.tr Hakkımızda Sayfası

Yörükler Orman Ürünleri

YoruklerKereste.com.tr - Firmanın Eski Sitesi

YoruklerKereste.com.tr