Facebook Çekiliş Uygulaması

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Çekiliş Uygulaması için yaptığımız Facebook Çekiliş Uygulaması isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Çekiliş Uygulaması

CREAMIVE Facebook Çekiliş Uygulaması ile markalarımızın Facebook`ta istedikleri aksiyonlar eşliğinde hediye çekilişleri düzenleyebilmelerini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Uygulaması, Micro Site, Sosyal Medya Analizi

Facebook Çekiliş Uygulaması

https://www.facebook.com/creamive/app_154475558002573

facebook çekiliş | facebook uygulaması | facebook kampanya | facebook hediye | twitter uygulama

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Facebook Çekiliş Uygulaması
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Facebook Çekiliş Uygulaması Proje İçeriği

CREAMIVE Facebook Çekiliş Uygulaması görselde de görüldüğü üzere şu başlıklara sahiptir: Anasayfa, Bilgilerim, Davet Et, Arkadaşlarım, Kazananlar, Çekiliş Hakkında, Markamız Hakkında, İletişim. Bu başlıkların yanı sıra, sayfalar içerisinde birçok farklı içerik alanları da mevcuttur. Çekiliş veya çekilişi düzenleyen marka hakkında bilgilendirmelerin özel olarak belli sayfalar içerisinde ya da tüm sayfalarda yapılabilmesi de mümkün olmaktadır.

Creamive Facebook Çekiliş UygulamasıKullanıcıların çekilişinize katılabilmesi ve bilgileri görebilmesi için öncelikli olarak sayfanızı beğenmesi gerekmektedir. Böylelikle, kısa süreler içerisinde çok daha fazla kullanıcıya ulaşmanız ve beğeni sayfalarınızı artırmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca, kullanıcılar yarışmaya katıldıktan sonra arkadaşlarını davet ederek ekstra çekiliş hakkı da kazanabilmektedir. Bunun sonucunda, düzenlenen Facebook Çekilişi reklam maliyeti olmadan dahi çok fazla kişiye ulaşabilmektedir çünkü davet edilen her kullanıcı henüz çekilişe katılmadan sayfayı beğenmiş olacaktır.

Diğer detaylarını canlı olarak incelemek için Facebook sayfamızdaki sekmeler arasındaki Ödüllü Çekiliş uygulamasına göz atabilirsiniz. Benzer veya farklı Facebook ve Twitter uygulaması ihtiyaçlarınız için bizim ile iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.