360 DRC Marketing

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak 360 DRC MARKETING için yaptığımız 360 DRC Marketing isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

360 DRC MARKETING

360 DRC Marketing eski teknolojilerle çok daha önceden oluşturdukları internet sitesini yenilemek istediğinde CREAMIVE Web Tasarım Ajansı`nı seçti.

Web Tasarım & Yazılım

360 DRC Marketing

http://360drcpazarlama.com/

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest 360 DRC Marketing
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

360 DRC Marketing Proje İçeriği

360 DRC için birbirinden farklı ve kreatif web tasarım çalışmaları yaptık. Farklı konseptler oluşturarak hem markanın müşterileri ile olan iletişimini kuvvetlendirmek hem de markanın enerjisini yansıtmak istedik.

Projenin yüksek çözünürlük ekran görüntülerini görmek için alt kısımdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

Ekran Görüntüsü 2

Ekran Görüntüsü 3

360 DRC Marketing Kimdir?

2011 yılında başta sadakat ve promosyon projeleri kapsamında, uzun yıllar danışman ve yönetici pozisyonunda çalışan bir grup profesyonelin, yine yurt içi ve yurt dışından her biri konusunda uzman çözüm ortağı ile bir araya gelerek, “Sektör lideri biziz, En iyi biz biliriz !!!” diyerek birbirinin kopyası işler yapan, müşterilerin ise ya biri ya öteki çaresizliği içinde savruldukları sektörde, “Biz sizi gerçekten dinleriz, anlarız ve ihtiyacınız olan çözümleri sunarız.” demek için kurulmuş Loyalty & Promosyon Ajansıyız.

360 DRC Alternatif Web Dizayn

360 DRC Pazarlamanın Farkları

Biz, her projeyi aynı yaklaşımla çözmek isteyen elinde ki ürün ne ise müşterisini o doğrultuda yönlendirmeye çalışan ajanslardan değiliz. Uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz, bize her firmanın ihtiyacının, yapısının, hedef kitlesinin, bütçesinin, müşteri ile temas noktasının aynı olmadığını dolayısı ile her projenin özel çözümlere ihtiyaç duyduğunu gösterdi. Biz bir yazılım firması değiliz ama ihtiyacınız olan en iyi yazılım sunacak olanaklara sahibiz.

Biz bir promosyon ajansı değiliz ama hedef kitlenize en uygun ödülleri bulup tedarik edecek tüm imkanlara sahibiz, biz bir sosyal medya ajansı da değiliz o sebeple sizi bilinen bir iki uygulama içinde tutacak da değiliz. Biz 360DRC’yiz. Tüm projenizi 360DRC yürüteceğiniz çözüm ajansınızız.

360 DRC Pazarlama Web Tasarımı