Champion Spot AVM Kayseri

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Champion AVM için yaptığımız Champion Spot AVM Kayseri isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Champion AVM

Kayseri`nin ve anadolunun en büyük AVM`si olan Champion AVM için logo, web tasarım, web yazılım ve e-ticaret yazılım / destek hizmetleri sağladık.

Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarım & Yazılım, Arama Motoru Optimizasyonu, E-Ticaret Çözümleri, Kurumsal Kimlik

Champion Spot AVM Kayseri

https://www.champion.com.tr/

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Champion Spot AVM Kayseri
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Champion Spot AVM Kayseri Proje İçeriği

Champion AVM için güçlü bir alt yapıya sahip ve yaklaşık 60.000 ürünü barındıracak çok kapsamlı bir e-ticaret sitesihazırladık. Bu e-ticaret sitesinde onlarca kategori ve birbirinden farklı özellik yer aldı. Ayrıca, e-ticaret sektörünün en önemli ihtiyaçlarının başında gelen arama motoru optimizasyonu için benzersiz projeler gerçekleştirildi. Böylelikle, Kayseri`de ve Anadolu`nun birçok şehrinde bilindik bir marka olan Champion AVM`nin internet mecrasında da bilinirliğinin artırılması amaçlandı. Bunların yanı sıra, Kayseri Web Tasarım konusundaki eksikliğini CREAMIVE ile tamamladı.

Champion AVM, Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezidir. Aynı yapı kompleksinde birçok markanın yer aldığı bölümler de mevcuttur.

 

Champion AVM Bilgileri

Champion AVM her gün saat 08:00 ile 22:00 saatleri arasında açıktır. Geniş ve kapalı bir alan üzerinde inşa edilen kompleksin içerisinde yemek alanları da mevcuttur. 65.000 üzerinde farklı ürünü barındıran Champion AVM, bu özelliği ile Kayseri’nin ve de İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezidir. Aktif olarak 150 çalışanı bulunan Champion AVM’de elektronik, mobilya, otomotiv ve ev tekstili bölümleri yoğunluktadır.

 

Champion AVM Tarihçe

Champion, 1975 yılında bölgede aktif olarak faal olan iş adamları tarafından kurulmuştur. Günümüze kadar otomativ, endüstriyel üretim ve mobilya sektörlerinde hizmet vermektedir. 2005 yılında ise 4.500 m2 kapalı alana sahip olan Champion Spot AVM kurulmuştur.

 

Champion AVM Kayseri Hakkımızda Yazısı

Champion AVM Kayseri’nin olduğu gibi İç Anadolu Bölgesi’nin de en büyük alışveriş merkezidir. Sahip olduğu binlerce farklı çeşit ürün ve farklı ödeme alternatifleri sayesinde hızlı bir şekilde büyüme göstermeye devam etmektedir.

Champion.com.tr; Champion Oto Yedek Parça Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.`nin tescilli markası olup, Anadolu`nun en büyük alışveriş merkezidir. Bünyesinde bulundurduğu 65.000 farklı ürün ile her gün binlerce kişiyi Kayseri`de bulunan mağazasında misafir eden Champion AVM, her geçen gün büyüyen ürün yelpazesi ile mobilyadan elektroniğe, otomotivden, tekstile kadar bir çok farklı ürün grubunda yıllardır hizmet sağlamaktadır.

 

Champion SPOT AVM Kayseri İletişim Bilgileri

Kayseri Champion Spot AVM Adresi: Yavuz Selim Mh. Sivas Bulvarı No:284 Kocasinan / Kayseri

Champion AVM Kayseri Telefon: 0352 241 0050