idavilla Otel Sitesi

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak idavilla Otel için yaptığımız idavilla Otel Sitesi isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

idavilla Otel

idavilla Bungalow Evleri / Butik Otel de web tasarım çalışmaları için CREAMIVE Ajansı ile ilerlemeyi seçti. Sonrasında da muhteşem geri dönüşler elde etti.

Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarım & Yazılım, İnternet Reklamcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu

idavilla Otel Sitesi

http://www.idavilla.com.tr/

Otel Rezervasyon Sistemi | Otel | Balıkesir

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest idavilla Otel Sitesi
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

idavilla Otel Sitesi Proje İçeriği

İdavilla Bungalow Evleri, Balıkesir Güre`de termal tesisler ile Kazdağları arasında yer alan en popüler butik otel. Daha önceden internet üzerinden rezervasyon özelliği olmayan otel, web sitesi açıldıktan sonra hızla rezervasyon almaya başladı ve gelirlerini artırdı.

Otel sitesinde genel olarak şu özellikler bulunuyor; online otel rezervasyon sistemi, fotoğraf galerisi, haber ve duyurular, konuk yorumları, odaların detayları...

Ayrıca, tüm sistem yönetim paneli ile kontrol edilmekte ve anlık olarak işletmenin her işlemi yapabilmesi mümkün olmaktadır.

 

Projenin yüksek çözünürlük ekran görüntülerini görmek için alt kısımdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü - Anasayfa

Ekran Görüntüsü - Oda Detayları

Ekran Görüntüsü - İletişim Sayfası

 

İdavilla Otel Web Sitesi