Kurumsal Kimlik

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Kurumsal Kimlik için yaptığımız Kurumsal Kimlik isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Kurumsal Kimlik

inoKampüs, birbirinden değerli düşüncelerinizi toplayarak firmalara üniversite öğrencileriyle birlikte inovatif çözümler üretir.

Web Tasarım & Yazılım, Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Kurumsal Kimlik
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Kurumsal Kimlik Proje İçeriği

Amacımız üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamak ve gelecekte ihtiyaç duyacakları inovasyo

inoKampüs, üniversite öğrencilerinin firmaların inovasyon sürecine dahil olup, mezuniyet öncesi tecrübe ve birbirinden değerli ödüller kazanabileceği Türkiye’deki ilk ve tek platformdur. Amacımız üniversite öğrencileri ile şirketler arasındaki bağı güçlendirip, köprü görevi yapmaktır.

Günümüzde inovasyona verilen değer herkes tarafından bilinmektedir ve inovasyon amaçlı çok sayıda proje yarışması düzenlenmektedir. inoKampüs tüm inovasyon projelerini kendi bünyesi altında toplamayı, yarışmalara maksimum sayıda katılımı sağlayarak en yeni projeleri, fikirleri ve önerileri kurumlara kazandırmayı amaç edinmiştir.

inoKampus.com “kitle kaynak” platformu olarak kullanılabileceği gibi yeni nesil kariyer sitesi olarak da kullanılabilmektedir. Her kullanıcımız için inoKampüs özgeçmişi oluşturulmaktadır ve kullanıcılarımızın katıldığı, dereceye girdiği her yarışma özgeçmişlerine eklenmektedir. Bu sayede mezuniyete hazırlanan öğrenciler, henüz mezun olmadan hayallerindeki şirketler ile tanışma fırsatını yakalayabilecek ve kurumlar Türkiye’nin en yetenekli öğrencilerine kolayca ulaşma şansı bulacaklardır.

inoKampüs web tasarım arayüz

inoKampüs öğrenciler

inoKampüs şirketler

inoKampüs broşür tasarımı

inoKampüs kurumsal kimlik tasarımı

inoKampüs banner

inoKampüs banner

inoKampüs banner

inoKampüs mailing tasarımı

inoKampüs mailing tasarımı

inoKampüs poster