Otelistan

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Otelistan için yaptığımız Otelistan isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Otelistan

Otelistan Otel Rezervasyon Sistemi, oteller için modern ve mobil uyumlu web siteleri hazırlayan yeni markamız. Ayrıca, masaüstü otel programı ile otellerin tüm yönetim, muhasebe, rezervasyon vb. ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarım & Yazılım, İnternet Reklamcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu, E-Ticaret Çözümleri, Kurumsal Kimlik

Otelistan

http://www.otelistan.com/

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Otelistan
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Otelistan Proje İçeriği

Otelistan için web tasarım çalışmalarına başlamadan önce potansiyel müşterilerimize kreatif ve modern yüzümüzü göstermemiz gerektiğine karar verdik. Bu düşünceyle de birlikte "one page site" mantığını da göz önünde bulundurarak ana sayfamızın standartlara göre daha uzun olmasını sağladık. Ancak, alt sayfalarımızın da varlığıyla içerik olarak da siteyi zenginleştirdik.

Buradaki düşüncenin sebebi ise, hem kullanıcı deneyimini artırmak hem de zengin ve kaliteli içeriklerle SEO konusunda siteyi öne çıkartmak yönündeydi. Öyle ki, bu konuda başarılı da olduğumuzu kısa süre içerisinde görebildik.

Otelistan Otel Rezervasyon Sistemi

Otelistan Otel Rezervasyon Sistemi otellerin online olarak rezervasyon alabilmelerini sağlayan bir sistemdir. Otelistan müşterisi olan oteller hem kreatif ve modern bir internet sitesine sahip olabilmektedir hem de siteleri üzerinden gerçek bilgiler eşliğinde kolaylıkla rezervasyon alabilmektedir.

Otelistan Otel Yönetimi Paneli

Otelistan yönetim paneli çok kullanışlı ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir. Müşteri, rezervasyon, oda bilgileri & detayları, fotoğraf galerisi, haber & duyuru, kurumsal sayfa, manşet, banka hesap numaraları, misafir yorumları gibi başlıkların yönetimlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günlük, haftalık ve aylık rezervasyon bilgilerini tek bir ekrandan görebilirsiniz. Ayrıca, istatistikler başlığı sayesinde hangi tarihlerde ne kadar kazanç sağladığınızı, doluluk oranlarınızı rahatlıkla öğrenebilir, bu sayede de strateji ve planlarınızı geliştirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgilere www.otelistan.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Otelistan Web Tasarım