Yontaş Aşındırıcı Taşlar

CREAMIVE Web Ajansı ailesi olarak Yontaş için yaptığımız Yontaş Aşındırıcı Taşlar isimli proje ile firmaya dijital mecralarda güç kazandırdık.

Yontaş

Yontaş Aşındırıcı Taşlar da web tasarım çalışmaları için CREAMIVE Web Tasarım Ajansı ile ilerlemeyi seçti. Modern çizgilere sahip tasarımlarla markanın kurumsallığını ve ürünlerinin görselliğini yansıtma şansımız oldu.

Web Tasarım & Yazılım

Yontaş Aşındırıcı Taşlar

CREAMIVE Web Tasarım

Pinterest Yontaş Aşındırıcı Taşlar
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?Sorularınız İçin

Yontaş Aşındırıcı Taşlar Proje İçeriği

Yontaş Aşındırıcı Taşlar, onlarca farklı taş yontma ürününe sahip olduğu için, kullanıcıların siteye girdiğinde dikkatlerinin ürünler üzerinde toplanmasını amaçladık. Öyle ki, markanın isteği bu yöndeydi ve içeriğin de önemli bir kısmı sadece ürünlerden oluşmaktaydı.

Bu bilgileri de göz önünde tutarak, ürünlerin öne çıktığı ve kolay bir şekilde ürünler arasında gezinmenin yapılabildiği bir web tasarım çalışması yaptık.

Yontaş Aşındırıcı Taşlar Ne Yapar?

Yontaş Aşındırıcı Taşlar San.Tic.Ltd.Şti. olarak 1987 yılında ülkemize Avrupa ülkelerinden ithal edilen aşındırıcıları hedef alarak yurdumuz kullanıcılarını rahatlatmak ve ülkemizin gelişimine katkı sağlamak amacı ile kurulmuş, samimi bir aile şirketidir.

Kalitesinden ödün vermeden ticaretin en yalın hali ile müşterileri arasında samimi bağlar kurmayı başarabilmiş ve bunun gururuyla her zaman daha iyisini yapabilmek adına, uzman kadrosu ile laboratuarlarında çalışmalarına devam etmiştir. Firmamızın seramik ve bakalit bağlantılı ürünleri ile 0,50mm’den 250mm’ye kadar yaklaşık 10.000 çeşit ürün seçeneği bulunmaktadır. Firmamız hiçbir ürününü fason yaptırmaz bu sebep ile tüm ürünlerine üretici firma garantisi verir. Yontaş, aşındırıcı ihtiyacı olan her sektörde kendi ürünlerini başarı ile sunmaktan kıvanç duyar.

Firmamız hakkında anlatacaklarımızın sayfalara sığmayacağının bilincinde olarak değerli vaktinizi daha fazla almadan ürün çeşitliliğimize göz atmanızı ve sizlerin de Yontaş ailesinde yer almasını diliyoruz.

Projenin yüksek çözünürlük ekran görüntülerini görmek için alt kısımdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü - Anasayfa

Ekran Görüntüsü - Ürün Sayfası

Ekran Görüntüsü - İletişim Sayfası

Ekran Görüntüsü - Bilgi Bankası