Web Tasarım SEO

CREAMIVE Web Tasarım SEO alanında hizmetler üreten kreatif bir ajans. Kurumsal Web Tasarım ve SEO danışmanlığı için bize ulaşabilirsiniz

Web Tasarım SEO

Web Tasarım SEO kavramları iç içe geçmiş iki alakalı terimdir. Web tasarım bir internet sitesinin tasarlanması yani oluşturulması sürecindeki ilk faaliyet olarak bilinir. Hatta, firmalar öncelikle istedikleri internet sitesi hakkında fikirler yürütürler ve akıllarında tasarım aşamasını tamamlarlar. Ardında da kreatif web tasarım firmaları ile iletişime geçerek, akıllarındaki internet sitesi için tasarım yaptırırlar. Sonrasındaysa, kaliteli bir alt yapının inşa edilmesi için web yazılım süreci devreye girer. Peki internet sitesi tamamlandı, şimdi sırada ne var? Şimdi sırada SEO çalışmalarına başlamanız gerekiyor. Tüm bu süreçlerin hepsine verdiğimiz ise daha kapsayıcı ve anlaşılır olması adına Web Tasarım SEO olacaktır.

Web Tasarım SEO Nedir?

Web Tasarım SEO yazımızın başında da belirttiğimiz üzere Web Tasarım ve SEO çalışmalarının bütünleşmiş haline verilen isimdir. Özellikle de yeni bir web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorsanız bu iki hizmeti tek bir başlık adı altında almanız firmanızın yararına olacaktır. Çünkü, hem web tasarım hem de SEO için ayrı paralar ödemektense iki hizmeti de tek bir firmadan alırsanız, daha düşük bütçelerle bu çalışmalara başlamış olursunuz. Ayrıca, internet siteniz hazırlanırken web yazılımı da SEO uyumlu hazırlanacağı için sonradan ekstra arama motoru optimizasyonu ücretleri ödememiş olursunuz.

 

Kurumsal SEO Analizi

profesyonel seo analizi

Sitemizdeki SEO Paketleri sayfamıza göz attıysanız, SEO ücretleri konusunda da bilgi sahibi olduğunuzu varsayabiliriz. Yazımızın devamında da belirteceğiz ancak SEO paketleri yanı sıra başlangıç aşamasında hem firmanızı daha iyi tanımak hem de hsaplı bir başlangıç için SEO Analizi hizmetleri sunmaktayız.

SEO Analizi Ücretleri

SEO Analizi ücretini bilinçli olarak cüzi bir miktarda tutmaktayız. İnternet sitenizin SEO açısında incelenmesi, yapılan hataların belirlenmesi ve raporlanması, şu anda Google aramalarındaki durumunuzun incelenmesi ve raporlanması hizmetlerimizin tamamı kısa bir süreliğine 350 TL + KDV’dir.

 

Web Yazılım SEO

Daha önce de belirttiğimiz üzere aslında web yazılım SEO çalışmalarının temelini oluşturmaktadır. Çünkü SEO yazılım ile alakalı bir durumdur ve kaliteli web yazılım olmadan SEO çalışmalarının bir ayağı topal kalmıştır diyebiliriz. Örneğin; kategorilerinin düzeni, yazıların adres (URL) yapısı, içeriklerin yerleşimleri ve görünüşü, kodların temiz ve sade olması, heading taglerinin (h1, h2, h3, h4, h5) kullanılması gibi konuların hepsi SEO ile alakalıdır. Bu nedenle de rahatlıkla Web Yazılım SEO için çok önemlidir diyebiliriz. Google ve diğer arama motorlarının örümcekleri bir internet sitesine girdiğinde yazılıma dikkat ederler. Eğer, içerik miktarı / içerik + kod miktarı oranı %25’in altındaysa sitenizde gereksiz kod yığınları var demektir. Arama motorları da bu tarzda olan siteleri gördüklerinde siteleri değersiz ya da çöp site olarak işaretleyebilirler. Bu nedenle de kaliteli web yazılım ile SEO çalışmaları yapmak çok daha mantıklı ve kolay diyebiliriz.

 

Kurumsal Web Tasarım

CREAMIVE Web Tasarım Ajansı olarak, şirketler için kurumsal web tasarım çalışmaları yapmaktayız. Tasarım çalışmalarımız bünyesinde kurumsal kimlik tasarımı, kartvizit ve logo tasarımı, banner, grafik ve reklam görseli tasarımı, afiş, broşür ve katalog tasarımı gibi hizmetler sunmaktayız. Web tasarım SEO olmadan olmaz diyen bir ajans olduğumuz için arama motoru optimizasyonu çalışmalarımızı da web tasarıma dahil etmekteyiz.

 

Aylık Kurumsal SEO Fiyatı

Kurumsal SEO

Web tasarım hizmetlerimizin yanı sıra kurumsal SEO alanında da hizmetler sunmaktayız. Sizler de aylık 700 TL’den başlayan ücretlerle kurumsal SEO danışmanlığı hizmetleri almaya başlamak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öncelikle internet sitenizi analiz edeceğiz ve sonrasında da internet sitenizin ihtiyaç duyduğu arama motoru optimizasyonu çalışmalarına başlayacağız.

Eğer, aklınıza web tasarım ve SEO konularında bir soru gelirse lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Elimizden geldiğince sizlere bu konularda destek olacağımızı bilmenizi isteriz.

Görüşmek üzere,
CREAMIVE Web Ajansı

tarihinde SEO, Web Tasarım Dersleri kategorilerinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Google Haritalar`a Firma EklemeGoogle Haritalar`a Firma Ekleme
Tasarımcıların Bootstrap 4 Hakkında Bilmesi GerekenlerTasarımcıların Bootstrap 4 Hakkında Bilmesi Gerekenler
SaaS Nedir?SaaS Nedir?
HTML Nedir?HTML Nedir?
Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?
Profesyonel Web Tasarım Nedir?Profesyonel Web Tasarım Nedir?
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı