Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarım konusunda kurumsal bir web tasarım firması mı arıyorsunuz? Profesyonel web tasarım, web yazılım çözümleri sunmaktayız.

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarım, genellikle kurumsal web tasarım ihtiyaçları için olmazsa olmaz durumundadır. Bunun en önemli nedeni ise firmalar dijital dünyada markalarını sergilediklerinde gerçek hayattaki kadar profesyonel görünmeye ihtiyaç duyarlar. Tasarım ve yazılım sektöründe onlarca farklı firma ya da şahıs profesyonel internet sitesi tasarımı yaptığını söylüyor olabilir ancak ne kadar güvenilir olabilirler? Bunun en basit göstergesi olarak Google’da web tasarım şeklinde arama yapabilirsiniz. 50 TL’ye web sitesi tasarımı yaptırmak sizce ne kadar mantıklıdır? Ya da bu mümkün müdür? Evet, bu konumuzda genel olarak profesyonellik konusuna değineceğiz ve elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Profesyonel Web Tasarım Firmaları

Profesyonel web tasarım firmaları genellikle İstanbul şehrinde bulunmaktadır. İstanbul haricinde de bu konuda hizmet üreten firmalar olabilir ancak tahmin edeceğiniz üzere İstanbul dizayn alanında da en fazla arzın ve talebin olduğu ildir. Ancak bir firmanın İstanbul’da olması onun kreatif tasarımlar yapabileceğini ya da kurumsal hizmet vereceğini garanti etmeyecektir. Eğer, profesyonel anlamda design ya da yazılım yaptırmayı düşünüyorsanız sizlere birkaç tavsiyemiz olacak, gelin birlikte başlıklar halinde bunları inceleyelim.

Profesyonel Web Tasarım Firmaları Neler Yapar?

Öncelikle pro ya da uzman olarak adlandırılabilecek firmalar uzun süredir bu sektörde yer almalıdır. Öyle ki, “Bir konuda uzman olunabilmesi için en az 5 yıl o alanda çalışılıyor olması gerekmektedir” sözünü hatırlatmak isteriz. Uzman şirketlerin başlıca özelliklerini şu şekilde anlayabilirsiniz;

Profesyonel Web Tasarım Firmaları Neler Yapar

  • Kurumsal referansları vardır.
  • En az 10 profesyonel iş yapmışlardır.
  • Kurumsal iletişime sahiptirler, müşterilerine karşı saygılı olurlar.
  • Kreatif olurlar, sektörünüzde imrenilen bir marka olmanızı sağlarlar.
  • Rakiplerinize kıyasla sizin üstün olduğunuz noktaları öne çıkarırlar.
  • Sadece tasarım değil, web yazılım konusunda da profesyonel hizmet sunarlar.
  • Arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanlaşmışlardır, sitenizin Google’da üst sıralarda çıkmasını sağlarlar.
  • En önemlisi de trendleri takip ederek, tasarım dünyasında öne çıkan yenilikleri takip ederler.

Prof olarak adlandırabileceğimiz web tasarım firmaları genellikle bu özelliklere sahip olurlar. En azından bizim sektöre bakış açımız bu şekildedir. Belki de sizin aklınıza farklı şeyler gelmiş olabilir, çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizleri bilgilendirmekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

 

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Profesyonel web sitesi fiyatları birçok değişkene göre belirlenmektedir. Fakat, hiçbir zaman 2.500 – 3.000 TL’den düşük bir fiyat beklememelisiniz. Eğer ki daha düşük bir teklif aldıysanız gördüğünüz kesinlikle profesyonel web sitesi fiyatı değildir. Anadolu’da bu tarzda fiyatları sıklıkla duyuyoruz ancak İstanbul gibi bir şehirde bu ücretler imkansızdır. Tabii ki amatör bir internet sitesi istemiyorsanız.

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Öyle ki Google’da basit bir aramayla birçok kreatif (?!) web dizayn firmasına ulaşabilirsiniz. Hem de sadece ama SADECE 100 TL’ye websitesi yapan firmalardan bahsediyoruz. Bu tarzdaki fiyatlar sonucunda kalitesiz / profesyonellikten uzak bir internet sitesi ile karşılaşacağınız aşikardır ancak 1.000 TL – 2.000 TL civarındaki fiyatlar aklınızı karıştırabilir. Çünkü çok fazla para veriyor gibi hissedersiniz, bunun sonucunda da profesyonel web tasarım yaptırdığınızı düşünebilirsiniz. Fakat kesinlikle yanılmış olursunuz.

 

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Profesyonel web sitesi tasarımı konusuna isterseniz yukarıdaki fiyatlar ile biraz daha devam edelim. Aklınızda İstanbul, Ankara ya da İzmir olsun. İstanbul gibi büyük metropollerde kira, personel ve onlarca farklı kalemdeki masrafı göz önüne aldığınızda, "1.000 TL’ye site yapılmasının" ne kadar imkansız anlamış olursunuz. Kurumsal web tasarım için en düşük taban fiyatı olarak 3.000 TL’yi dikkate alabilirsiniz. Elbette, projenin detaylarına göre ücretler de değişecektir. Örneğin üyelik alt yapısı olan, sanal pos ile elektronik satışların yapılacağı ve farklı fonksiyonların olacağı site ücretleri 8-10-15 bin liraya kadar çıkabilir.

 

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

Yazımızı profesyonel web tasarım örnekleri ile tamamlamayı uygun gördük. Bu örnekler ile siz de tasarım konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. En azından nasıl bir site yaptırmak istediğinizi planlarken size yardımcı olabilir. Ayrıca "İşlerimiz" sayfasından daha önceden yaptığımız birkaç çalışmaya da göz atabilirsiniz.

Daha fazla detay ve aklınıza takılanlar için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Nlack Ginger Professional Web Design
Mesa Professional Design
Nebraska City Web Tasarım
irving farm
oyya ice bar prof dizayn
Arzt Millennium prof web tasarım
cracker barrel pro yazılım
iqor pro web
Hulse Durrell profesyonel tasarım
Fothglade web tasarım

tarihinde Web Tasarım Dersleri kategorisinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Tasarımcıların Bootstrap 4 Hakkında Bilmesi GerekenlerTasarımcıların Bootstrap 4 Hakkında Bilmesi Gerekenler
SaaS Nedir?SaaS Nedir?
HTML Nedir?HTML Nedir?
Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?
Profesyonel Web Tasarım Nedir?Profesyonel Web Tasarım Nedir?
Kendini Tanıtma Yazıları ÖrnekleriKendini Tanıtma Yazıları Örnekleri
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı