Twitter Yıldızlardan Kalplere Dönüşüyor

Twitter, favorilere ekleme (fav) olarak kullanılan yıldızları kalplere dönüştürüyor. İlk değişiklik mobilde (Android) gerçekleşti.

Twitter Yıldızlardan Kalplere Dönüşüyor

Twitter, favorilere ekleme (fav) olarak kullanılan yıldızları kalplere dönüştürüyor. İlk değişiklik mobilde (Android) gerçekleşti.

Twitter yıldızlar yerine kalpler ile tweetlerini favorilerine eklemeni istiyor. Eğer Twitter hesabınız varsa daha az yıldız ve daha fazla kalp görebilirsiniz.

Twitter’ın en son özelliği sosyal medya platformundaki Android uygulamalar için yıldızlar yerine tweetleri kalpten kaydetmek ve favorilere eklemek olarak görünüyor. Sosyal ağ iki farklı değişimi test ediyor; kuşatılmış kalpler veya sınırsız kalpler.

 

Twitter Yeni Özellikleri Test Ediyor

Ayrıca, videolar ve GIF otomatik başlangıcıyla birlikte Twitter timelineları daha gürültülü hale geliyor.

Twitter’ın önceki testleri gibi, sadece az bir grup kullanıcı değişiliği fark edecek. Diğer birçok kullanıcı bunun farkında varmayacak.

Facebook kullanıcılarına sonunda sözde deneylerini açsa da, Twitter için bunun garantisi yok.

 

Twitter’da Kalplere Dönüşüm Başlıyor

Hala, erken verilen zamanlama oldukça ilginç, Twitter’in yatırımcısı Chris Sacca, sosyal medyada bu ayın başlarında “Twitter ne olabilir” (What Twitter Can Be.) başlıklı destansı bir yazı yayınladı. Bunun ardından 8500 kelimelik Bring on the hearts yazısıyla da çok önemli önerilerde bulundu.

“Twitter her tweet içerisine basit bir kalp işareti bütünleşmiş olursa tüm servis genelinde katılım patlayabilir.” şeklinde belirten Sacca şöyle de ekledi. “Bize de fazla sevilen yazılardan geri bildirim almak düşer ve doğrudan daha fazla ilanı ve Twitter’ın daha fazla ziyaret edilmesine teşvik eder.”

Görünüyor ki, Twitter da artık öyle düşünüyor.

tarihinde Sosyal Medya, Mobil kategorilerinde yazdı1 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Bloggerlar İçin Ücretsiz Domain Sponsorluğu!Bloggerlar İçin Ücretsiz Domain Sponsorluğu!
Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Sadakat ProgramıSadakat Programı
Mobil Uyumlu Web TasarımMobil Uyumlu Web Tasarım
Responsive Web Tasarımının 12 FaydasıResponsive Web Tasarımının 12 Faydası
Güncel Yorumlar
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı