WhatsApp Masaüstü Web Uygulaması

WhatsApp Masaüstü Web Uygulaması, WhatsApp web nasıl yüklenir, WhatsApp chrome web, WhatsApp hakkında önemli bilgiler, WhatsApp chrome yükle

WhatsApp Masaüstü Web Uygulaması

Ülkemizde ve dünyada şu anda en yaygın şekilde kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp bugün tarihi bir duyuru yaptı. Bu duyuru içerisinde WhatsApp ilk defa masaüstü web uygulamasını yayınladığını ilan etti. Gün içerisinde WhatsApp resmi blogunda yapılan duyuruda; Android, Blackberry ve Windows Phone kullanıcılarının WhatsApp mesajlaşma uygulamasına sadece mobilden değil artık webden de ulaşabileceği yer alıyordu. Böylelikle, artık hem webden hem de mobilden aynı hesap ile WhatsApp kullanımı mümkün olacak.

iOS WhatsApp Web Uygulaması

iOS WhatsApp Web Uygulaması

Akla ilk gelen sorulardan bir tanesi de iOS işletim sistemi kullanıcılarının yani Apple kullanıcıların WhatsApp’ı neden webden kullanamayacakları olabilir. Bunun nedeni ise, şimdilik Apple iOS işletim sistemi kaynaklı kısıtlamalardan dolayı mümkün olmadığı belirtiliyor.

 

WhatsApp Web Uygulaması Nasıl Kullanılır?

WhatsApp web uygulamasını hemen kullanmaya başlamak için https://web.whatsapp.com/ adresine gitmeniz gerekmektedir. Ancak şu anda sadece Chrome kullanıcıları bu özellikten faydalanabilecek. Bunu da belirtmemiz gerekiyor. Sonrasındaysa, size bir QR kodu gösterilecek, bu QR kodunu mobil WhatsApp uygulaması içerisinden okutmanız gerekiyor. Okutma işlemini ise, ayarlardan WhatsApp Web kısmına tıklayarak yapabilirsiniz.

WhatsApp Web Güncel Sürüm Gerektirir

 

WhatsApp Web Güncel Sürüm Gerektirir

Eğer, ayarlarda WhatsApp Web kısmı görünmüyorsa, WhatsApp uygulamanız güncel değildir. Hemen, Google Play veya diğer uygulama merkezlerine giderek uygulamanızı güncelleyebilirsiniz. Son sürüme güncelledikten sonra WhatsApp Web telefonunuzda görünmeye başlayacaktır.

Evet, artık siz de WhatsApp web uygulamasını Chrome tarayıcınızla kullanmaya başlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

WhatsApp Web Uygulaması Resmi Açıklaması

WhatsApp Web Giriş

Today, for the first time, millions of you will have the ability to use WhatsApp on your web browser. Our web client is simply an extension of your phone: the web browser mirrors conversations and messages from your mobile device — this means all of your messages still live on your phone.

tarihinde Sosyal Medya, Mobil kategorilerinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Bloggerlar İçin Ücretsiz Domain Sponsorluğu!Bloggerlar İçin Ücretsiz Domain Sponsorluğu!
Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Sadakat ProgramıSadakat Programı
Mobil Uyumlu Web TasarımMobil Uyumlu Web Tasarım
Responsive Web Tasarımının 12 FaydasıResponsive Web Tasarımının 12 Faydası
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı