5 İşlevsel Wordpress Eklentisi

Siz de bir WordPress kullanıcısıysanız ve hedeflediğiniz şey “daha iyisi olmak” ise, makalede bahsedeceğimiz 5 adet WordPress eklentisi hakkında detaylı bilgiye sahip olmanızı öneririz. Bu alanda başarıyı yakalamak ve elde ettiğiniz bu başarıyla istikrarlı şekilde devam etmek istiyorsanız; ister küçük bir blog sayfanız ister bir web siteniz olsun, bu 5 eklentiyi edinmek faydanıza olacaktır.

WP Super Cache

Sitenizin ziyaret sayısı artırmanın en etkili yöntemlerinden biri, sitenin performansını yüksek tutmaktır. Bu da hız anlamına gelir. WP Super Cache eklentisi ile sitenizin hızını artırarak doğru bir performans sergilemeniz sizin lehinize olacaktır.

 

WP – PageNavi

Eğer siz de WordPress’teki ileri ve geri butonlarını kullanmayı reddediyorsanız, bu eklenti tam size göre. WP – PageNavi eklentisi sayesinde yazılarınızın devamı için sayfalama sağlayarak çözüme ulaşmanız mümkün.

 

All In One SEO Pack Eklentisi

All In One SEO Pack

Şüphesiz, her web sitesinin amacı okunmaktır. Daha çok okunmak ise, All In One SEO Pack eklentisi sayesinde mümkün olmaktadır. Unutmayın ki sitenizin sadece haritasını oluşturmak sizi başarıya götürmeye yetmeyecektir. Eğer web sitenizin daha başarılı Pagerank’e sahip olmasını istiyorsanız bu eklenti sayesinde SEO‘nun gerektirdiği yöntemleri uygulamanız ve bu sayede daha çok ziyaretçi almanız mümkün olacaktır.

 

Contact Form 7

Sitenin ziyaretçileriyle iletişim halinde olmak ve sitenin dezavantajlarını bu iletişimler sayesinde avantaja dönüştürmek büyük önem taşır. Contact Form 7 eklentisi sayesinde WordPress sitenizde ziyaretçilerinizin sizinle çok kolay bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçinin iletişim kurmasını kolaylaştırmak, başarıyı yakalamakta büyük rol oynayan bir tercih olacaktır. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, bu eklenti ile form doldurarak belirlediğiniz bir mail adresine ulaştırarak iletişimi kuracaklar.

 

Google XML Sitemaps

Daha çok kullanıcı tarafından ziyaret edilmek istiyorsanız, arama motorlarında ulaşılır konumda olmanıza önem vermeniz gerekecektir. Google XML Sitemaps eklentisi sayesinde WordPress sitenizin gösterilmesini ve Google tarafından okunmasını sağlayacaktır.

Bu 5 fonksiyonel eklenti sayesinde sitenizin tıklanma oranını artırabilir ve web sitenizi kurarken hedeflediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Bu 5 WordPress eklentisini, web sitenizi periyodik olarak güncelleyerek desteklemeniz de büyük avantaj sağlayacaktır.

Eğer, yeni bir web sitesi yaptırmak ya da internet siteniz için profesyonel bir destek almak isterseniz lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

tarihinde Genel, SEO kategorilerinde yazdı5 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Google Haritalar`a Firma EklemeGoogle Haritalar`a Firma Ekleme
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Google Gelecekte Olguları SıralayacakGoogle Gelecekte Olguları Sıralayacak
Kurumsallaşma Nedir?Kurumsallaşma Nedir?
Kurumsal SEOKurumsal SEO
SEO FiyatlarıSEO Fiyatları
Güncel Yorumlar

Bu güzel paylaşım için çok teşekkürler. Bilmediğim eklentileri sayenizde fark etmiş oldum ve hemen kullanmaya başlayacağım.

Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı