SEO Fiyatları

SEO Fiyatları değişkendir. CREAMIVE uygun SEO fiyatları ile Google`da sizi üst sıralara taşır. En uygun SEO Fiyatı ile gelirlerinizi artırın.

SEO Fiyatları

Öncelikle SEO, arama motoru optimizasyonu ifadesinin kısaltmasıdır. Muhtemelen bu sayfaya ulaştığınıza göre bu konu hakkında kısmen de olsa bir bilgiye sahip olduğunuzu varsayarak yazımıza devam edeceğiz. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için arama motoru optimizasyonu yapılmaktadır. Firmalar neden SEO yatırımı yapmaktadır, ya da siz neden SEO için bir ücret ödemelisiniz? İşte bu yazımızda, hem neden SEO konusuna değineceğiz hem de SEO Fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

SEO Fiyatı

SEO Fiyatı birçok değişkene göre belirlenebilir. Örneğin, siteniz çok yenidir bu nedenle de üst sıralara çıkabilmek için çok daha fazla SEO çalışması yapılması gerekebilir. İşte bu nedenle de SEO fiyatı sizin internet siteniz ya da firmanız için farklı olabilir. Ya da bulunduğunuz sektörde rakibiniz neredeyse hiç yok gibidir. Böyle olması durumunda da SEO Fiyatı sizin markanız için daha hesaplı olacaktır çünkü arama motoru optimizasyonu çalışmaları yapılırken üst sıralara daha kolay yükselinmesi mümkün olacaktır.

 

SEO Fiyatı

SEO fiyatı için bir belirleyici etken de sektörünüzün kapsamı olacaktır. Örneğin, SEO çalışmaları yapılırken birçok SEO uyumlu makale hazırlanır. Bu makaleler hem sizin sitenizde hem de başka sitelerde size link çıkışı olabilmesi adına paylaşılır. Eğer, sektörünüz hakkında içerik oluşturmak ya da makale yazmak zor ise, SEO fiyatı artabilir ya da kolaysa SEO fiyatı azabilir. Moda, tatil, eğlence sektörleri SEO uyumlu makale yazımı için çok uygundur hatta çok da keyiflidir. Ancak, teknik konuların olduğu bir sanayi kuruluşu için aynı şeyleri söyleyebilir miyiz? Kesinlikle bu tarzda teknik konuları barındıran şirketler için SEO fiyatı farklı olabilmektedir.

 

SEO Paket Fiyatları

SEO paket fiyatları hizmet alacağınız ajansa, sitenizin ve sektörünüzün genel yapısına veya ihtiyaçlarınıza göre değişiklikler gösterebilir. Ajanslar hem kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti altında genel bir hizmet sağlayabilirken hem de özelleştirilmiş ya da hazır SEO paketleri ile de markanıza hizmet sağlayabilirler. CREAMIVE Web Ajansı olarak 2 türde de hizmet verdiğimiz firmalar bulunuyor. Hazır SEO paketleri için de oluşturduğumuz bir sayfamız mevcut. Bu sayfanın en üstünde yer alan menüden SEO başlığına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

SEO Paket Fiyatları

Sunduğumuz SEO Paket Fiyatları 700 TL’den başlamakta ve 1.200 TL, 2.000 TL, 3.000 TL olarak devam etmektedir. Sizler de bütçenize en uygun olan paket ile hemen şimdi hizmet almaya başlayabilirsiniz. Bu paketler dahilinde internet sitenizi ve sektörünüzü genel olarak analiz ettikten sonra size özel bir yol haritası belirliyoruz. Bu yol haritası eşliğinde öncelikli olarak yapılması gereken çalışmaları listeliyoruz. Örneğin, sitenizin SEO uyumu zayıf mı? Web yazılım olarak ne durumdasınız?

 

SEO Ücretleri

SEO ücretleri firmanızın ihtiyacına göre değişebilmektedir. SEO ücretleri hakkında bütçenizi belirlemek için şöyle bir düşünceniz olmalıdır. Örneğin, sitenizi ziyaret eden potansiyel bir müşteriden ne kadar kazanç sağlayabilirsiniz? Eğer ki ayda 3 potansiyel müşteri sitenize gelip sizinle ticaret yaptığında kazancınız 1.500 TL olacaksa, 2.000 TL’ye kadar SEO ücreti ödemeniz sizin için sorun teşkil etmeyecektir çünkü SEO ücretleri her ay sabit olarak devam edecekken, kazançlarınız sürekli olarak artabilir. Bu ay 1.500 TL kazandığınızda bir sonraki ay 2.000 TL kazanma şansınız olacaktır ve arama motoru optimizasyonu için yaptığınız yatırımlar uzun vadelidir.

 

Ayrıca, bu çalışmalar markalaşmanız açısından da size geri dönüşler sağlayacaktır. Sadece, anlık gelire odaklanmamanız gerekmektedir çünkü markalaşma sonrasında firmanızın gelirleri de otomatik olarak artmaya devam edecektir. İnternet kullanıcıları markalaşmış bir siteden alışveriş yapmayı daha fazla tercih edecekleri için her geçen gün satışlarınız ve gelirleriniz de artmaya devam edecektir.

 

SEO Ücretleri

CREAMIVE Web Ajansı ve SEO Fiyatları

Üst kısımlardaki görsellerde de belirttiğimiz üzere ajansımızda hazır paketlerin SEO Fiyatları 700 TL’den başlamaktadır. Bu çalışmalardaki hizmetler sizlerin uzun vadede hem markalaşmanızı hem de kazançlarınızın artan bir grafik halinde devam etmesini sağlar. Paketlerin SEO fiyatları hakkında bütçenizi oluştururken, potansiyel gelirlerinizi de göz önünde bulundurarak plan yapabilirsiniz. Örneğin, muhtemel gelirlerinizden daha fazla bir SEO fiyatı ödeyerek, geleceğe de büyük oranda bir yatırım yapabilirsiniz. Şu anda rakipleriniz bu şekilde yatırımlar yapıyor. Peki ya siz? Evet, rakiplerinizin bir hayli gerisinde kalmamak adına sizler de yatırım yapmaya başlamalısınız. Sektörünüzde bilinirlik ve kazanç açısından lider olabilmek için arama motoru optimizasyonu konusunda çalışmalar yaptırmanız gerekmektedir.

 

Hemen Şimdi Başlayın!

CREAMIVE Web Ajansı olarak uygun SEO fiyatları ile şirketinizin Google’da üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Hemen şimdi sizler de bizimle iletişime geçerek, Google’da hızla üst sıralara çıkabilir ve gelirlerinizi artırabilirsiniz.

SEO ya da internet siteniz ile alakalı olarak aklınıza takılan herhangi bir soru olması halinde lütfen bizimle iletişime geçmekten ve sorularınızı sormaktan çekinmeyiniz. Şirketinizin gelirlerini artırabilecek hizmetlerimizle sizinle de çalışmak isteriz.

Görüşmek üzere,
CREAMIVE Web Ajansı

tarihinde SEO kategorisinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Google Haritalar`a Firma EklemeGoogle Haritalar`a Firma Ekleme
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Google Gelecekte Olguları SıralayacakGoogle Gelecekte Olguları Sıralayacak
Kurumsal SEOKurumsal SEO
Web Tasarım SEOWeb Tasarım SEO
Kurumsal SEO DanışmanlığıKurumsal SEO Danışmanlığı
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı