Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO danışmanlığı hizmetleri ile siz de SEO`da bir numara olun. Kurumsal SEO danışmanlığı sizi Google`da bir numaraya taşır.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO danışmanlığı, kurumsal firmaların Google ve benzeri arama motoru platformlarında daha sık ve üst sıralarda yer alabilmesi için verilen hizmetlerdir. Kurumsal SEO danışmanlığı içerinde; internet sitesinin SEO uyumlu bir yapıya getirilmesi, kullanıcıların sitede rahat bir şekilde gezebilmesine yönelik araştırmalar ve geliştirmeler yapılması, sektör ve rakip analizleri, SEO uyumlu makale ve içerik üretimi, web yazılım ve bazen de web tasarım gibi hizmetler bulunmaktadır.

Kurumsal SEO Danışmanı

Kurumsal SEO danışmanı, kurumsal firmalara arama motoru optimizasyonu konusunda danışmanlık hizmetleri sağlayan kişilere denir. Kurumsal SEO danışmanlığı firmalar ya da bireyler tarafından verilebilir ancak kurumsal SEO firmaları tarafından verilen arama motoru optimizasyonu hizmetlerine kıyasla biraz daha zayıf kalabilir. Çünkü, kurumsal SEO firmaları birçok yazılıma ve personele sahiptir. Bunun getirdiği olanaklar ise şahsi danışmanlık hizmetlerine göre çok daha fazla olmaktadır. Örneğin, kurumsal firmalar birçok ücretli ve pahalı yazılımı kullanabilirken, bireysel SEO danışmanları ise neredeyse hiç ücretli SEO yazılımı kullanmıyor olabilir. Bunun nedeni ise, şahsi olarak hizmet veren kişilerin bütçeleri firmalara göre çok daha kısıtlıdır. Bu da doğal olarak verilen hizmetin kalitesini çok önemli miktarda etkilemektedir.

 

SEO Danışmanlık Hizmeti

SEO Danışmanlık Hizmeti; firmaların taleplerine, sektörün yapısına, rakiplerin SEO çalışmalarına ve internet sitesinin alt yapısına göre değişiklikler gösterebilir. Örneğin, CREAMIVE web ajansı olarak bizler bazı şirketlere sadece SEO uyumlu makale konusunda hizmet sağlıyorken bazı şirketlereyse Web tasarım SEO konusundan başlayıp tüm arama motoru optimizasyonu ihtiyaçları konusunda hizmetlere üretebiliyoruz. İşte bu nedenle de SEO danışmanlık hizmeti almadan önce, SEO firması sizler için neler yapabilir bu konuda bilgi edinmelisiniz.

 

SEO Danışmanlık Hizmeti

Eğer ki sizin istediğiniz sadece SEO uyumlu makale ise, bu konuda hizmet verip vermediklerini öğrenmeniz gerekiyor. Eğer sil baştan yeni bir internet sitesi ve ardından da gerekli çalışmaların yapılması isteniyorsa da, web tasarım ve web yazılım konusunda hizmet verip vermedikleri en önemli konu olacaktır. Çünkü, kaliteli Google optimizasyonu yapılabilmesi için bir ajans web tasarım ve web yazılım konusunda uzman konumunda olmalıdır. Öyle ki, temeli sağlam olan bir internet sitesi potansiyel rakiplerine göre yarışa çok daha önde başlayacaktır.

 

Danışmanlık Şirketleri Ne İş Yapar?

Eğer yazılım ya da arama motoru optimizasyonu hizmetleri başta olmak üzere birçok konudan sadece bir tanesi için hizmet almak istiyorsanız danışmanlık şirketleri ne iş yapar sorusunu kendinize soruyor olabilirsiniz. Danışmanlık şirketleri istediğiniz alanlarda şirketinizin daha iyi bir yapıya gelebilmesi için sizin yerinize araştırmalar ve geliştirmeler yapmaktadır. Örneğin, web ajansı ya da web danışmanlık şirketleri sizin yerinize tüm web ya da dijital ihtiyaçlarınızın planlamasını yapabilirler.

 

Danışmanlık Şirketleri Ne İş Yapar

Böylelikle, siz web ile alakalı bir ihtiyacınız olduğunda farklı farklı şirketler ile muhatap olmak zorunda kalmazsınız. Sadece bir tane web ajansı ya da web tasarım ajansı ile çalışırsınız ve onlar da sizin yerinize tüm ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirler. Örneğin, web tasarım hizmetleri ile yeni bir internet sitesi hazırlarlar, web yazılım ile kaliteli bir alt yapıya sahip kurumsal bir platform oluşturabilirler, kurumsal SEO danışmanlığı ile de internet sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlarlar. Bahsettiğimiz üzere, CREAMIVE web ajansı olarak bizler de tam donanımlı ekibimiz sayesinde bir şirketin tüm web ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir?

Kurumsal SEO danışmanlığı nedir ya da kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti veren şirketler neler yapıyor sorusunu kendi kendinize soruyor olabilirsiniz. Evet, üst kısımlarda detaylı olarak değindiğimiz üzere, kurumsal SEO danışmanlığı ile şirketlerin Google, Yandex, Bing ve Yahoo’da daha fazla kişiye ulaşabilmeleri için gerekli danışmanlıkların ve yazılım geliştirmelerinin yapılması amaçlanır. Böylelikle, şirketler internet dünyasının potansiyelini çok daha iyi kullanarak çok daha fazla gelir elde edebilirler.

 

Danışmanlık Ücretleri

Danışmanlık Ücretleri

Danışmanlık ücretleri istenilen hizmetlerin detaylarına göre çok büyük oranda değişiklik gösterebilir. Sadece arama motoru optimizasyonu için değil genel olarak düşünürsek hizmeti sağlayacak olan firma bu ücretleri planlarken, harcayacağı iş gücünü ve masraflarını düşünmektedir. İşte bu nedenle de istediğiniz işin kapsamına göre danışmanlık ücretleri değişkenlik gösterebilir.

 

Kurumsal SEO Danışmanlık Ücretleri

CREAMIVE Web Ajansı olarak farklı ölçeklerdeki şirketler için farklı alternatifler sunmaktayız. Örneğin, sitenin en üstündeki SEO (SEO Paketleri) linkine tıklayarak siz de hazırladığımız paketlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza göre size özel paketler de hazırlayabilmekteyiz.

 

Kurumsal SEO Danışmanlık Ücretleri

Örneğin, istediğiniz sadece analizse analiz ücretleri ya da sadece makale talep ediyorsanız, onların ücretleri paketlere dahil edilebilmektedir. Sitenizin gereksinimlerine göre SEO fiyatları değişebileceği için bizlerle iletişime geçerek de bilgi talep edebilirsiniz.

Kurumsal SEO danışmanlığı ve hizmetleri hakkında aklınıza bir soru takıldıysa, lütfen bizlere sormaktan çekinmeyiniz. Sizlere de arama motoru optimizasyonu konusunda hizmet sağlamaktan kıvanç duyacağımızı belirtmek isteriz.

Görüşmek dileğiyle,
CREAMIVE Web Ajansı

tarihinde SEO kategorisinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Google Haritalar`a Firma EklemeGoogle Haritalar`a Firma Ekleme
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Google Gelecekte Olguları SıralayacakGoogle Gelecekte Olguları Sıralayacak
Kurumsal SEOKurumsal SEO
SEO FiyatlarıSEO Fiyatları
Web Tasarım SEOWeb Tasarım SEO
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı