Pinterest Onaylanmış Hesap İmkanı ve Diğer Yenilikler

Pinterest’te aramalar yeni bir özellik kazanmak üzere.

Sosyal medya ağı, Pinterest, Salı’dan itibaren platformunda kullanıcılarına tam aradıklarını bulma ve bunu çok daha hızlı yapma konusunda kolaylık sağlayacak yeni bir özelliği tüm cihazlarda görücüye çıkarıyor.

Pinterest Sosyal Medya’da Satış Sağlıyor

Geliştirmeler ufak ama platformda arama yapma konusunda önemli değişikliklere katkıda bulunuyorlar. Pinterest sadece bir evi yeniden modellemek ya da düğün planı yapmak gibi projeler için kullanılmıyor, ayrıca e-ticaret sitelerine büyük bir fırsat sağlayarak alışveriş için de kullanılıyor. Bu sebeple, şirket yüksek profil pinner’ları onaydan geçiriyor.

Şirket Mashable‘a şunları söyledi: Onaylı kullanıcılar profillerinin yanındaki isimlerinin yanında kırmızı onay işareti görecekler; bu sayede sahte bir J. Crew hesabıyla başbaşa olmadığınızı anlayacaksınız. Pinterest doğrulama sistemi için seçkin markalarla çalışıyor, ama şu an doğrulama için yapılan başvuruları kabul etmiyor. (Twitter ediyor örneğin).

 

Pinterest`te Aramalar ve Popüler Konular

Pinterest’te Aramalar ve Popüler Konular

Diğer güncellemeler, kullanıcılara sitedeki popüler konuları bulmakta yardımcı olmasını sağlıyor; popüler konuları arama kutusuna dokunduğunuzda görebileceksiniz. Bir arama yaptıktan sonra, sonuçlar farklı filtrelerin altında gizlenmeyecek. Bunun yerine, yeni arayüz tek listeye birleştirilmiş pin, pinner ve panoları gösterecek. Pinterest, ayrıca kullanıcılara aramalarını daraltabilmeleri için bir filtreleme butonu ekledi.

Bu değişikler Pinterest için önemli bir zamanda geliyor. Şirket yakın zamanda, kullanıcıların Pinterest uygulamasından ürünler satın alabilmelerini sağlayacak satın alınabilir pinleri tanıttı, bu da siteyi bir online alışveriş merkezine dönüştürebilir.

tarihinde E-Ticaret, Sosyal Medya kategorilerinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Bloggerlar İçin Ücretsiz Domain Sponsorluğu!Bloggerlar İçin Ücretsiz Domain Sponsorluğu!
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Sadakat ProgramıSadakat Programı
TV Reklamlarının Etkisini İzlemek için Arama ve Sosyal Medyayı KullanınTV Reklamlarının Etkisini İzlemek için Arama ve Sosyal Medyayı Kullanın
E-Ticaret Siteleri İçin Doğru Tanıtım SeçenekleriE-Ticaret Siteleri İçin Doğru Tanıtım Seçenekleri
Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı