Web Tasarım Şirketleri

Web tasarım şirketleri arasından kreatif bir web tasarım şirketi ile çalışmak isterseniz CREAMIVE Web Tasarım Ajansı sizleri bekliyor.

Web Tasarım Şirketleri

Web tasarım şirketleri, markaların ve firmaların dijital dünyadaki web tasarım ihtiyaçlarını karşılayan şirketler olarak öne çıkmaktadır. CREAMIVE Web Tasarım Ajansı olarak, firmaların web tasarım, web yazılım, seo, kurumsal yazılım ve sosyal medya konularındaki ihtiyaçlarına kreatif çözümler aramakta ve markaların dijital dünyadaki başarılarını artırmaktayız. Bu yazıyı okuduğunuza göre Google’da ya da internette web tasarım şirketleri konulu araştırmalar yapmakta olduğunuzu varsayıyoruz. Web tasarım şirketi ararken, kreatif ve kurumsal çözüm sunabilen şirketlere ağırlık vermenizi tavsiye ederiz. CREAMIVE’in açılımının Creative Media olduğunu da belirterek yazımıza devem etmek isteriz.

Web tasarım şirketleri ağırlıklı olarak İstanbul şehrinde konumlanmış durumdadır. Ancak, gerçekten de şirket unvanına sahip olan web tasarım ajansı sayısı çok fazla değildir. Çünkü, birçok birey ya da farklı alanlarda çalışan işletmeler de kendilerini web tasarım şirketi olarak lanse edebilmektedir. Bu konuda da dikkat etmeniz gereken, firmanın "Hakkımızda" ve "Müşteriler" sayfası olmalıdır. Bu sayfalarda genel olarak ajansın müşterilerine göz atabilirsiniz ve eğer gerçekten de bir şirket ise, şirket unvanı da burada yer alacaktır. Örneğin, Yaratıcı Medya Bilişim Pazarlama Limited Şirketi.

 

İstanbul Web Tasarım Müşterileri

Ağırlıklı olarak İstanbul merkezli müşterilerimiz olsa da Türkiye’nin dört bir yanına hizmetler sunmaktayız. İstanbul’dan daha fazla markaya hizmet sunmamız ise doğal bir sonuçtur çünkü Türkiye’deki internet sitelerinin de birçoğu İstanbul’da yer almaktadır. İsterseniz İşler sayfamıza giderek, daha önceden yaptığımız işlere göz atabilir ve çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Burada sadece güncel birkaç işimize ve müşterilerimize yer verelim isteriz.

 

Çalıştığımız Markalar

champion spot web tasarım
finansbank reklam
saray halı seo paketleri
corendon facebook uygulaması
aiesec web tasarım ajansı
ticarim e-ticaret paketleri
sabancı üniversitesi sosyal medya
inokampüs web yazılım web tasarım

Çalıştığımız diğer değerli müşterilerimizi görmek için en üst kısımdaki Müşteriler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul Web Tasarım Şirketleri

İnternette İstanbul web tasarım şirketleri şeklinde basit bir arama yaptığınızda karşınıza en az 100 tane İstanbul web tasarım şirketi olduğunu iddia eden internet sitesi çıkacaktır. Ancak, bunların kaç tanesi gerçekten de öyledir? İnternet sitelerinde yazan tüm bilgiler gerçek olmayabilir. İşte bu nedenle de ana sayfa haricindeki diğer sayfalar da detaylı olarak gezilmeli ve site hakkında kapsamlı bilgi edinmelidir. Örneğin, telefon numarası bir GSM numarası mı, 0850 ile başlayan ve aslında akıllı telefonlardan kullanılabilen basit bir numara mı yoksa sabit bir kurumsal numara mı? Bu soruya alacağınız yanıt bile aslında aklınızda bir şeyler canlandırabilir. İstanbul web tasarım şirketi olduğunu söyleyen ancak telefon numarası 0212 ya da 0216 ile başlamayan bir işletme size ne kadar gerçekçi gelebilir? Ya da şirketi adresi yer almayan bir internet sitesinin İstanbul web tasarım şirketleri arasında yer aldığına emin olabilir misiniz?

 

Web Tasarım Şirketleri İstanbul

Web Yazılım Şirketleri

Sadece web tasarım şirketi arıyorsanız, başınız büyük bir derde girebilir çünkü web tasarım sadece sitenizin görünen yüzü olacaktır. Bir de bunun alt yapısı ve görünmeyen tarafları yani yazılım kısmı vardır ki aslında kaliteli bir internet sitesi için en önemli noktalardan bir tanesidir. Statik yani sabit bir internet sitesine sahip olmak istiyorsanız, sorun yok; web yazılım ihtiyacınız da. Örneğin; sadece ana sayfa, hakkımızda ve adres bilgilerimizin olduğu bir internet sitesi istiyoruz diyorsanız, yazılım konusunda araştırma yapmanıza gerek olmayabilir. Ancak; üyelik alt yapısı, kusursuz SEO özellikleri, müşterilere özel sayfalar, ürünler gibi detaylı konularda ihtiyacınız varsa; web yazılım ihtiyacınız doğmuş demektir. İşte bu noktada tam donanımlı olarak web tasarım, web yazılım, seo ve sosyal medya konularında hizmet veren bir web ajansı olduğumuz için hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşmanızı tavsiye ederiz.

 

İstanbul Web Yazılım Şirketleri

İstanbul web yazılım şirketleri konusunda da Türkiye’de önderliğe sahiptir. Ancak; web yazılım, web tasarım konusuna göre daha zorlu bir süreçtir. Çünkü, tasarım konusunda hazır elementler kullanılabilir ve çoğu kreatif (?!) olduğunu düşünen ajans da tüm işlerini hazır görsellere dayandırabilir. Fakat, web yazılım konusunda ne kadar fazla hazır kod kullanılırsa, esneklik azalır ve bir süre sonra isteklerinize karşılık veremez duruma gelebilir. Düşünsenize web yazılım şirketi size şunu söylüyor: “WordPress (ya da farklı bir hazır yazılım veya hazır kodlar) kullandığımız için bu isteğinizi yapamıyoruz çünkü sistem izin vermiyor!”. Can sıkıcı ve kafa karıştıran bir durum olmaz mıydı sizce de?

Web Yazılım Şirketleri İstanbul

CREAMIVE bünyesinde sahip olduğumuz kreatif ekip üyeleri gibi alanında gerçek manada uzmanlaşmış yazılım profesyonelleri de bulunuyor. Bunu belirtiyoruz çünkü bir işte uzmanlaşabilmek için en az 5 ya da 10 seneden fazla bir süre çalışılması gerektiğini düşünüyoruz. 10 yıldan uzun zamandır yazılımcı olan ekip arkadaşlarımız ise bizim en temel güç kaynaklarımız olarak öne çıkıyor.

 

CREAMIVE web tasarım şirketi İstanbul, Balıkesir, tüm Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’yi kapsayan hizmet ağı sayesinde kurumsal web tasarım şirketleri arasında öne çıkmaktadır. Yılların getirdiği engin tecrübeler sayesinde her geçen gün ortaya çıkan trendleri takip eder ve hizmet verdiği firmalara en iyi web dizayn çalışmalarını sunar. Arama motoru optimizasyonu konusunda şu anda sektörün en bilindik şirketleri arasında yer alması nedeniyle de internet sitenizin Google gibi arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Ayrıca, kurumsal danışmanlık kapsamında markanızın dijital mecralarda bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalar da yapar. Öyle ki, sosyal medya yönetimi hizmetleri ile de Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal mecralarda markanızın bilinirliğini artırmaktayız.

 

Web Tasarımı Yapan Şirketler

Web tasarımı yapan şirketler genellikle İstanbul şehrinde bulunmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise İstanbul merkezli firmaların çok sayıda olması ve tasarım ihtiyacının İstanbul’da daha fazla olmasıdır. Bu sebeple de İstanbul web tasarım şirketleri diğer şehirlere nazaran daha fazladır. Kısmen de olsa Ankara web tasarım şirketleri ya da İzmir şirketleri önemli hizmetler sağlayabilir ancak İstanbul’a göre kıyaslanamazlar.

Web tasarımı yapan şirketler hakkında arama yapıyorsanız ve İstanbul dışında yaşıyorsanız, öncelikle İstanbul firmalarına sonrasında da eğer bulamazsanız kendi şehrinizdeki firmalara danışmalısınız. Çünkü İstanbul şirketleri genel olarak daha kurumsal ve kreatif olabilmektedir. Bu değildir ki Anadolu’da kurumsal ve kreatif şirketler olmaz. Ancak, bir genelleme yapılması gerekiyorsa kesinlikle çoğu teknoloji tabanlı konularda olduğu gibi grafik tasarım konusunda da bu bir gerçektir.

 

Web Tasarım Şirketleri Neler Yapar?

Web tasarım şirketleri bir internet sitesinin ve bir firmanın neredeyse tüm dijital gereksinimlerini karşılar. Örneğin; web sitesi görsellerinin hazırlanması, web yazılım çalışmalarının yapılması, arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi hizmetleri olmaktadır. Ayrıca, her firma yapmasa da sosyal medya yönetimi, Facebook ve Google reklamları, e-posta pazarlama ve diğer reklam faaliyetleri de olabilir.

Eğer, markanızın ihtiyaçları sadece web sitesi tasarımı ile sınırlı değilse, kesinlikle bir web tasarım ajansı ile görüşürken diğer hizmetleri de onlardan alıp alamayacağınızı sormanızı tavsiye ederiz. Çünkü, reklam için bir firmayla, SEO için farkı bir firmayla, internet sitesi için de farklı bir firmayla çalışmak hem fazla bütçe harcaması hem de zaman kaybı olarak size geri dönecektir. Bir de yeni bir şirket ile çalışmaya başladığınızda uyum süreci olacaktır. Bu süreci de her yeni bir ajans ile tekrar tekrar yaşamanız sizi yoracaktır.

 

Grafik Tasarım Şirketleri

Grafik tasarım şirketleri kreatif ajans olarak da ifade edilebilir. Bu şirketler genellikle basılı görseller üzerine çalışmalar yapmaktadır ve müşterilerine internet sitesi konusunda pek fazla hizmet vermezler. Bazı müşterileri için web tasarım şirketleri ile ortaklaşa hizmet sunabilirler ve böylelikle müşterilerin hem dijital hem de basılı işlerinin tutarlık içerisinde yayınlanmasını sağlarlar.

 

Web Tasarım Şirketi Kurmak

Web tasarım şirketi kurmak isteyen kişiler olabilir. Bu durum sektörümüz için faydalı da olacaktır. Ancak, kaliteli ve kurumsal hizmet sunulacaksa faydalı olacaktır çünkü bu alanda öyle şirketler (şirket olduklarını iddia edenler!) var ki hiçbir kreatif yönleri olmuyor. Hatta çoğunun web tasarım nedir bunu dahi bildiklerini düşünmüyoruz. Buna rağmen hala iş yapmaya çalışabiliyorlar. Bu tarzda firmaların (?!) azalması tek temennimizdir.

Web tasarım şirketleri arasından kreatif bir ajans ile çalışmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer, aklınıza web dizayn hakkında bir soru takıldıysa da lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Görüşmek dileğiyle,
CREAMIVE Web Ajansı

Web Tasarım – Web Yazılım – SEO Şirketleri

Web yazılım konusuna girdikten sonra, SEO konusuna değinmeden edemezdik. SEO, bir internet sitesi için olmazsa olmaz öneme sahiptir. Açılımının arama motoru optimizasyonu olduğunu belirterek şu şekilde devam edebiliriz: Bir internet sitesi açıldığında milyarlarca internet sayfasından bir tanesi olarak dijital dünyaya bırakılır. Eğer, Google başta olmak üzere arama motorlarında bu sayfa bulunamıyorsa, maalesef ki internet siteniz ulaşılamaz durumda sayılabilir. Çünkü günümüz dünyasında en çok ziyaretçi Google ve diğer arama motorlarından gelmektedir. Özellikle de bir e-ticaret ya da markanızı tanıtacak bir siteniz varsa, SEO konusuna kesinlikle yatırım yapmalısınız. Bunun için de web yazılım konusunda uzman bir ekip ile çalışmanız gerekmektedir.

web tasarım ajansı iletişim

CREAMIVE web tasarım şirketi İstanbul, Balıkesir, tüm Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’yi kapsayan hizmet ağı sayesinde kurumsal web tasarım şirketleri arasında öne çıkmaktadır. Yılların getirdiği engin tecrübeler sayesinde her geçen gün ortaya çıkan trendleri takip eder ve hizmet verdiği firmalara en iyi web dizayn çalışmalarını sunar. Arama motoru optimizasyonu konusunda şu anda sektörün en bilindik şirketleri arasında yer alması nedeniyle de internet sitenizin Google gibi arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Ayrıca, kurumsal danışmanlık kapsamında markanızın dijital mecralarda bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalar da yapar. Öyle ki, sosyal medya yönetimi hizmetleri ile de Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal mecralarda markanızın bilinirliğini artırmaktayız.

 

Web Tasarımı Yapan Şirketler

Web Tasarımı Yapan Şirketler

Web tasarımı yapan şirketler genellikle İstanbul şehrinde bulunmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise İstanbul merkezli firmaların çok sayıda olması ve tasarım ihtiyacının İstanbul’da daha fazla olmasıdır. Bu sebeple de İstanbul web tasarım şirketleri diğer şehirlere nazaran daha fazladır. Kısmen de olsa Ankara web tasarım şirketleri ya da İzmir şirketleri önemli hizmetler sağlayabilir ancak İstanbul’a göre kıyaslanamazlar.

Web tasarımı yapan şirketler hakkında arama yapıyorsanız ve İstanbul dışında yaşıyorsanız, öncelikle İstanbul firmalarına sonrasında da eğer bulamazsanız kendi şehrinizdeki firmalara danışmalısınız. Çünkü İstanbul şirketleri genel olarak daha kurumsal ve kreatif olabilmektedir. Bu değildir ki Anadolu’da kurumsal ve kreatif şirketler olmaz. Ancak, bir genelleme yapılması gerekiyorsa kesinlikle çoğu teknoloji tabanlı konularda olduğu gibi grafik tasarım konusunda da bu bir gerçektir.

Web Tasarım Şirketleri Neler Yapar

Web Tasarım Şirketleri Neler Yapar?

Web tasarım şirketleri bir internet sitesinin ve bir firmanın neredeyse tüm dijital gereksinimlerini karşılar. Örneğin; web sitesi görsellerinin hazırlanması, web yazılım çalışmalarının yapılması, arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi hizmetleri olmaktadır. Ayrıca, her firma yapmasa da sosyal medya yönetimi, Facebook ve Google reklamları, e-posta pazarlama ve diğer reklam faaliyetleri de olabilir.

Eğer, markanızın ihtiyaçları sadece web sitesi tasarımı ile sınırlı değilse, kesinlikle bir web tasarım ajansı ile görüşürken diğer hizmetleri de onlardan alıp alamayacağınızı sormanızı tavsiye ederiz. Çünkü, reklam için bir firmayla, SEO için farkı bir firmayla, internet sitesi için de farklı bir firmayla çalışmak hem fazla bütçe harcaması hem de zaman kaybı olarak size geri dönecektir. Bir de yeni bir şirket ile çalışmaya başladığınızda uyum süreci olacaktır. Bu süreci de her yeni bir ajans ile tekrar tekrar yaşamanız sizi yoracaktır.

 

Grafik Tasarım Şirketleri

Grafik tasarım şirketleri kreatif ajans olarak da ifade edilebilir. Bu şirketler genellikle basılı görseller üzerine çalışmalar yapmaktadır ve müşterilerine internet sitesi konusunda pek fazla hizmet vermezler. Bazı müşterileri için web tasarım şirketleri ile ortaklaşa hizmet sunabilirler ve böylelikle müşterilerin hem dijital hem de basılı işlerinin tutarlık içerisinde yayınlanmasını sağlarlar.

 

Web Tasarım Şirketi Kurmak

Web tasarım şirketi kurmak isteyen kişiler olabilir. Bu durum sektörümüz için faydalı da olacaktır. Ancak, kaliteli ve kurumsal hizmet sunulacaksa faydalı olacaktır çünkü bu alanda öyle şirketler (şirket olduklarını iddia edenler!) var ki hiçbir kreatif yönleri olmuyor. Hatta çoğunun web tasarım nedir bunu dahi bildiklerini düşünmüyoruz. Buna rağmen hala iş yapmaya çalışabiliyorlar. Bu tarzda firmaların (?!) azalması tek temennimizdir.

Web tasarım şirketleri arasından kreatif bir ajans ile çalışmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer, aklınıza web dizayn hakkında bir soru takıldıysa da lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Görüşmek dileğiyle,
CREAMIVE Web Ajansı

tarihinde SEO, Web Tasarım Dersleri kategorilerinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Google Haritalar`a Firma EklemeGoogle Haritalar`a Firma Ekleme
Tasarımcıların Bootstrap 4 Hakkında Bilmesi GerekenlerTasarımcıların Bootstrap 4 Hakkında Bilmesi Gerekenler
SaaS Nedir?SaaS Nedir?
HTML Nedir?HTML Nedir?
Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Deneyimi Nasıl Tasarlanır?
Profesyonel Web Tasarım Nedir?Profesyonel Web Tasarım Nedir?
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı