Google Yenilenen Web Yöneticisi Araçlarını Ortaya Çıkarıyor

Google Webmaster Tools`ta değişikliklere başladı. Search Console olarak adlandırdığı yeni özellikler hakkında bilgiler Google haberlerinde sizlerle

Google Yenilenen Web Yöneticisi Araçlarını Ortaya Çıkarıyor

Google, arama pazarlamasına ilgi duyan daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek adına Web Yöneticisi Araçlarını, Arama Konsolu adı altında yeniledi. Google Webmsater Tools içerisinde çok büyük değişikliklere gitmese de, bazı yerlerde isimsel bazı yerlerde de geliştirmelere yönelik değişiklikler yaptı.

Google’a göre “webmaster” hakkındaki geleneksel düşünce kullanıcılarının sadece bir kısmını yansıtmaktadır. Şirket, Web Yöneticisi araçlarını yenileyerek ürünün amatörler, küçük iş sahipleri, SEO uzmanları, pazarlamacılar, tasarımcılar, uygulama geliştiriciler ve elbette webmasterları içeren daha geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet etmesini ummaktadır.

Google güncelleştirmenin yayılımını gelecek haftalarda gerçekleştirecek.

Bugün ayrıca Google’ın Twitter ile ortaklığının ilk resmi gününe de işaret etmektedir. Şubat ayında şirketler ABD’deki mobil kullanıcıların Google’da arama yaptıklarında ilgili tweetleri görebileceğini duyurmuştu.

tarihinde SEO kategorisinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Google Haritalar`a Firma EklemeGoogle Haritalar`a Firma Ekleme
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Google Gelecekte Olguları SıralayacakGoogle Gelecekte Olguları Sıralayacak
Kurumsal SEOKurumsal SEO
SEO FiyatlarıSEO Fiyatları
Web Tasarım SEOWeb Tasarım SEO
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı