Paravan Blog - Kurumsal Paravan Blog Kurulum Hizmeti

Paravan Blog hizmetleri, SEO Paketleri ve SEO Danışmanlığı hizmetlerimizi birleştirerek, SEO konusunda sizleri mükemmelleştiriyoruz.

Paravan Blog - Kurumsal Paravan Blog Kurulum Hizmeti

Paravan Blog, SEO hizmetlerinin en profesyonel adımlarındandır. Bunun nedeni ise, yüksek rekabetteki kelimelerde paravan bloglar sayesinde daha kolay ve sağlam bir şekilde yükseliş mümkün olabilmektedir. SEO konusunda rekabet içerisinde olduğunuz sektörün gereksinimlerine göre paravan blog 1 tane de olabilir onlarca da olabilir. Bu firmaların bütçeleri ile de ilgili olabilmektedir. Her ne kadar fazla paravan blog kullanılırsa; o denli kolay, hızlı ve kalıcı bir şekilde yükselmek mümkün olmaktadır.

Paravan Blog Domain Seçimi

Paravan bloglar, genellikle anahtar kelimelerinizin ismiyle açılan bloglardan oluşmaktadır. Örneğin anahtar kelimelerimiz; seo paketleri, web tasarım, sosyal medya ajansı olsun. Bu isimler ile yani webtasarim, sosyalmedyaajansi, seopaketleri ifadeleri ve .com, .net, .org, .com.tr, .gen.tr, .web.tr, .name.tr uzantıları ile domainler (alan adı) alınır. Eğer, bunlardan bir tanesi dahi boş değilse, keyword (anahtar kelime) ifadenizi değiştirerek / farklılaştırarak tekrar deneyebilirsiniz. Örneğin, seopaketlerihizmetleri, kurumsalseopaketleri, webtasarimfirmaları vb. şeklinde aramalara devam etmelisiniz. Böylelikle, tam eşleşen domainlere sahip olursunuz. EDM (Exact Match Domain / Tam Eşleşen Domain) konusunda geçtiğimiz sene içerisinde Google her ne kadar bir güncelleme yapmış olsa ve eski önemini kaybettirse de, hiç alakasız bir domaine göre EDM hala önemli bir güce sahiptir.

 

Kaliteli Paravan Site

Keyword Paravan Bloglar

Üst kısımda da belirtmiş olduğumuz üzere, tam eşleşen domainler (Exact Match Domain / EDM) hala değerlidir. Çünkü siz bu siteler için öne çıkmak istediğiniz ifadelerle (Örnek: web tasarım) link satın alırken, aslında marka adınızla link almış olursunuz. Aynı şekilde sitenizin ya da markanızın adıyla link aldığınızda da öne çıkmak istediğiniz aramalar için link almış olursunuz. Böylelikle de aldığınız linklerin Google tarafından spam olarak algılanma ihtimalini azaltırsınız. Tam eşlenen domainler bulamıyorsanız da sonundaki ekleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz. Örneğin, webtasarimfirmalari yerine webtasarimfirmasi ya da webtasarimfirma. Bunlar da Google nazarında yakın değerlere sahip olacaktır ve paravan sitenizin gücüne katkı sağlayacaktır.

 

CREAMIVE Paravan Bloglar

– Sizin adınıza oluşturulan paravan siteler aslında sizin rakibiniz olabilmesi için tasarlanır. Böylelikle paravan blog çalışmalarının sonunda, Google sıralamalarındaki en güçlü rakiplerinizden bir tanesi size link vermiş, yani referans olmuş olur.

– Piyasada bilinen, göstermelik paravan bloglar / siteler yerine güncel içerik girilen ve hatta sizin ana sitenizi geçmeyi hedefleyen siteler oluştururuz.

– İsteğe bağlı günde 1 ya da daha fazla içerik girmekteyiz. Çünkü en az 1 içerik kaliteyi getirir.

– Türkçe kullanımı zayıf, imla bilgisinin dahi ne olduğunu bilmeyen editörler / yazarlar ile kurumsal çalışmalar yapmak zordur. Kurumsal bir firma olarak hizmet sağlamaktayız.

 

SEO Paravan Siteler

Paravan Blog Yazı / Makale Özellikleri

– H1, H2, H3 meta taglerine dikkat edilir. Yazı başlığı hariç, her yazıda ortalama 1 H2, 2-3 adet H3 kullanılır. Yazı içerisinde ortalama 4-6 paragraf girilir. Okunurluk ve kullanıcı deneyimi artırılır.

– Her yazıya 1 adet öne çıkarılmış görsel eklenir. Ayrıca, yazının içerisine farklı 1 görsel daha eklenir. Yazıların alt ve title etiketleri yazıya uygun şekilde girilir.

– Her yazı Plagiarism Checker gibi özgünlük araçlarına tek tek sokulur. %100 olmayan yazılar yeniden yazılır ya da gerekli düzenlemeler derhal yapılır.

– SEO’ya uygun başlık, title ve URL seçilir. Google’da üst sıralara kolay bir şekilde çıkılması amaçlanır. Özel eklentilerle Title ve Meta Description bilgilerinin uygun bir şekilde doldurulması sağlanır.

SEO çalışmalarına uygun olarak yazıyla alakalı aranma hacmi yüksek ~4-6 etiket girilir. Yazıyla alakalı ve aranma hacmi yüksek olan ifadeler yazı içerisinde kalın ya da italik ile belirtilir.

– Daha birçok özel yöntem sayesinde kaliteli içerikler üretilerek, SEO çalışmaları yapılır.

 

Paravan Site Özellikleri

– Siteler WordPress alt yapısı ile tüm detayları, optimizasyonları kaliteli şekilde yapılarak özel bir tema kurulur.

– Her site ayrı ayrı C Class SEO Uyumlu IP’ye sahip olur. Her IP’de sadece birkaç site olur.

– WMAracı SEO Analizi: ~85 üzeri ve Google Pagespeed değeri ~80 üzeri olur.

– SEO için genel olarak bilinen / bilinmeyen 12 farklı eklenti kurulur ve tüm ayarları yapılır. All In One SEO Pack ile tüm SEO ayarları düzenli şekilde yapılır. Ve onlarca farklı özel çalışma & özellik sayesinde sitelerin üst sıralara hızlı bir şekilde ulaşması hedeflenir.

– Site içi linklendirme itinayla yapılarak, paravan sitelerinizin yükselişi kolaylaştırılır. 2-3 ay sonrasında paravan sitelerden farklı zamanlarda ana sitenize (yazı içi / footer) link çıkışları yapılır.

 

Paravan Blog Özellikleri

Neden CREAMIVE Paravan Blog Hizmeti Almalıyım?

Kurumsal hizmet sağlarız. Müşterilerimizle kaliteli ve düzeyli bir iletişim kurarız.

– Çalışmaya başladığımız gün itibarıyla her gün yazılarınız yayımlanır. 1 aylık yazıyı ~3-7 iş günü içerisinde siteye eklemiş oluruz, yayımlanmadan önce kontrol edebilirsiniz. Yazılarınız her gün için zamanlanır. Bugün yazım paylaşıldı mı acaba? gibi bir dert ile uğraşmazsınız.

– Paravan maksatlı açılan siteler sizin ana sitenizden daha kaliteli bir konuma gelebilir. Böylelikle, en kaliteli rakibinizden link alabilme ve reklamınızı yapabilme şansına sahip olursunuz. Paravan siteleri kendi sitenize rakip olması ve size ekstra bir güç sağlaması için kurmaktayız. Paravan siteleriniz güçlendikten sonra (2-3 ay) ana sitenize link çıkışları farklı zamanlarda yapılır. Böylelikle, bu sitelerin size ait olmadığı aslında birer rakibiniz olduğu izlenimi Google’a yansıtılır.

– Paravan siteler size ait olacağı için ömür boyu kaliteli sitelerden link alma fırsatınız olur. İsterseniz kurumsal siteniz için editörlük, isterseniz de paravan site hizmeti alabilirsiniz.

İsteğe Bağlı Olarak: Bu çalışmaların yanı sıra hem ana siteniz hem de paravan siteleriniz için ekstra çalışmalar yapılabilir.

Hemen siz de şimdi Paravan Blog hizmeti almaya başlamak için bizlere ulaşabilirsiniz. SEO hakkında merak ettiğiniz konularda lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz, her zaman sizleri bilgilendirmek ve SEO alanında sizlere yardımcı olmak isteriz.

Paravan Blog Paket Ücretleri

tarihinde SEO kategorisinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Google Haritalar`a Firma EklemeGoogle Haritalar`a Firma Ekleme
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Google Gelecekte Olguları SıralayacakGoogle Gelecekte Olguları Sıralayacak
Kurumsal SEOKurumsal SEO
SEO FiyatlarıSEO Fiyatları
Web Tasarım SEOWeb Tasarım SEO
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı