SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı ile firmaların SEO alt yapısını düzenliyor, Google`da öne çıkmalarını sağlıyoruz. CREAMIVE Kurumsal SEO Danışmanlığı.

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı, arama motorlarında özellikle de Google’da üst sıralara çıkmak isteyen firmalar için olmazsa olmaz durumdadır. Bunun nedeni ise, günümüzde en fazla ziyaretçiye ve potansiyel müşteriye Google ile ulaşılmaktadır. SEO danışmanlığı ile de daha fazla müşteriye ulaşabilmek mümkün olmaktadır.

Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti veren CREAMIVE Web Ajansı, internet sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Bu kapsamda site içi SEO ve site dışı SEO konularında çeşitli çalışmalar yapmaktayız. Bu SEO çalışmaları sayesinde SEO Analiz işlemlerini de gerçekleştirerek, sitenizin tam anlamıyla SEO uyumlu olmasını sağlamaktayız.

Site İçi SEO Hizmetleri

SEO Danışmanlığı hizmetlerine başlamadan önce, sitenizin URL yapısını ve web yazılım alt yapısını analiz etmekteyiz. Siteniz SEO uyumlu mu yoksa eskimiş SEO tekniklerini mi kullanıyor?

İşte bu en önemli soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer ki siteniz SEO uyumlu değilse, ilk önce sitenizin SEO uyumlu olabilmesi için çalışmalara başlıyoruz. Sayfalarınızın başlık ve açıklamalarını kontrol ediyor, eğer hatalı olan durumlar varsa bunları düzeltiyoruz.

Ayrıca, site içi link yapılarınızı da kontrol ederek hatalı olanları düzeltiyor, eksik olanları da tamamlıyoruz.

Site İçi Seo Danışmanlığı

 

Güncel SEO Teknikleri

Bunların yanı sıra, sürekli olarak özgün içerikler ve makaleler ekleyerek, sitenizin güncelliğini devamlı hale getiriyoruz. Site içi SEO teknikleri konusunda en önemli olan noktalardan bir tanesi de site güncelliği konusu olmaktadır. Siteniz açıldıktan sonra sadece birkaç sayfa hazırlanmış ve öylece bırakılmış olabilir. Sitenizin pasif kalması SEO konusu için çok önemli bir handikap olacaktır. Ancak, biz bu durumun bilinciyle sitenize içerikler eklemeye başlıyoruz. Devamlı olarak yeni içeriklerin girilmesi sonucunda, siteniz güncel bir site olarak Google’ın karşısına çıkacaktır. Yapılan bu site içi seo teknikleri de pozitif yönde sitenize destek olacaktır. İşte bu nedenle de SEO danışmanlığı verdiğimiz markaların sürekli güncel kalmasını amaçlıyoruz.

Profesyonel SEO Analizi

profesyonel seo analizi

SEO paketleri sayesinde firmaların Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara kolay ve hızlı bir şekilde yükselmesini sağlıyoruz.

Bu sayede, markalar daha çok ziyaretçiye ulaşabildiği için çok daha fazla kazanç ve gelir elde etme şanslarına sahip oluyorlar.

Sadece 350 TL + KDV (bir kez) ile siz de markanızın Google’da nasıl göründüğünü ve internet sitenizin ne gibi eksikleri olduğunu öğrenebilirsiniz. Hem sitenizi analiz ediyoruz hem de SEO’ya daha uygun bir hale gelmesi için sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Site Dışı SEO

Muhtemelen sitenize backlink alınması gerektiğini biliyorsunuzdur. SEO danışmanlığının da en önemli konularından bir tanesi makale yayınlarıdır. Site Dışı SEO konusunda en önemli nokta sektörünüzde yayın yapan internet sitelerinden size referans olunması yani link verilmesidir. Sitenize başka sitelerden makaleler içerisinde ya da footerdan link verilmesi halinde, Google’ın gözünde size kefil olunması söz konusu olmaktadır.

Son Google algoritma güncellemelerinde footer backlinklerin gücü azalmış olsa da henüz bitmiş değildir. Burada nitelikli backlink çalışması öne çıkmaktadır.

Siteniz ile alakalı sitelerden alınan linklerin faydaları her zaman devam edecektir. Ancak, link alınan sitelerin çöp site haline gelmemiş olması önemlidir. Yani onlarca, yüzlerce hatta binlerce parayla link satmış olan bir siteden link alırsanız, size faydadan çok zarar getirebilir.

Kurumsal SEO danışmanlığı yaptığımız firmalar için en alakalı ve kaliteli siteleri seçerek, üst seviyede geri dönüşler alıyoruz.

Site Dışı SEO

 

Web Tasarım SEO

Örneğin, web tasarım ya da SEO konusunda yayın yapan bir internet sitesinden link alırsak ve bu siteden dışarıya çok fazla link satılmamışsa, bunun bize faydası muazzam olacaktır. Ama, bizim gibi web tasarım işi yapan hatta alakası olmayan sektörlerdeki sitelere link satılmuşsa, bize faydadan çok zarar getirebilir. Çünkü Google o sitenin aslında para karşılığı link sattığını bilir. Bunun sonucunda da kendisini kandırmaya çalıştığımızı düşünen Google, sitemizi gerilere atabilir ve bize bu linklerin geri dönüşü negatif yönde olur.

 

Sosyal Medya ve Site Dışı SEO Teknikleri

Sosyal Medya Site Dışı SEO Teknikleri

Sosyal Medya, site dışı seo teknikleri konusunda en önemli başlıklardan bir tanesidir çünkü sosyal medyada paylaşılan linkler kullanıcıların sizi tavsiye ettikleri manasına gelir. Bir üst kısımda verdiğimiz örnek gibi, eğer bir kullanıcı sürekli olarak başka sitelerin linklerini paylaşıyorsa, aslında para karşılığı bunu yapıyor diye düşünebilir.

Ancak, çok nadir olarak başka sitelerin linklerini paylaşan bir hesaptan size link çıkışı olursa, Google bunun bir tavsiye anlamı taşıdığını düşünebilir.

İşte biz de bu nedenle, sadece size özel çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca, kaliteli hesaplardan da bu çalışmaları destekleyerek, sitenize gelen linklerin kalitesini en üste seviyelere artırıyoruz.

 

Site Dışı SEO: Makale Alımları

Binlerce siteden aynı makalenin yayımlandığını düşünün. Aslında, size binlerce siteden link gelmiş olacak, yani sizi tavsiye eden binlerce site… Ancak, bu siteler Google nezdinde güçlü olmayan hatta para karşılığı link veren siteler olduğu için sizin Google’ı kandırmaya yönelik çalışmalar yaptığınız kolayca anlaşılır.

Ayrıca, aynı makaleyi birden fazla siteden paylaştığınızda SPAM yaptığınız da fark edilir. Bu durumda da siteniz üst sıralara çıkmak yerine, Google’dan komple kaybolabilir.

Kaliteli Backlink SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı yaptığımız birçok site için özgün olarak makaleler hazırlıyoruz. Öyle ki, her sitede de farklı makaleleri yayımlıyoruz. Böylelikle, hem yapılan çalışmalar kaliteli oluyor hem de Google gözünde para karşılığı SEO çalışması yapılan bir site olarak değil de gerçek manada tavsiye edilen bir site olarak var oluyoruz.

 

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Üst kısımlarda SEO Danışmanlığı hizmetlerimize dahil olan yüzeysel çalışmaları paylaştık. Bunlar sadece başlangıç olarak yaptıklarımız olacaktır. Ancak, tabii ki de tüm çalışmalarımız bu kadar değil çünkü bunlar sadece çalışmaların görünen kısımlarını oluşturmaktadır. Google’ın yaptığı tüm algoritma değişikliklerini takip ederek, en güncel SEO teknikleri ile müşterilerimizi Google’da üst sıralara taşıyoruz.

 

SEO Danışmanlığı İletişim

Eğer sizler de, SEO Danışmanlığı konusunda bizimle birlikte ilerlemek isterseniz, lütfen bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. SEO ya da tüm dijital konularda aklınıza takılan soruları istediğiniz zaman bize iletebilirsiniz. SEO Paketleri sayfamızdan, genel olarak seo paketlerimiz hakkında bilgi edinebilir, isterseniz de iletişim sayfamızdan hemen bizlere ulaşabilirsiniz. İsteğinize ve sitenize göre sizlere farklı alternatifler de sunabileceğimizi belirtmek isteriz.

Görüşmek dileğiyle,
CREAMIVE Web Ajansı

tarihinde SEO kategorisinde yazdı0 yorum

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Her gün sosyal medya, web tasarım, dijital dünya ve SEO konularında yazılar paylaşıyoruz. Siz de bu yazılardan haberdar olmak isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da e-posta adresinizi girerek günlük haberleri alabilirsiniz.

Fikirlerinizle Bu Yazıya Katkı Sağlayabilirsiniz

Yazımız hakkında aklınıza bir şeyler mi geldi? Yoksa, eklenebilecek kısımlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Lütfen, yorumlarınız sayesinde bu yazıyı geliştirmekten çekinmeyiniz. Alt kısımda yer alan yorum ekleme alanını değerli fikirlerinizi eklemek için kullanabilirsiniz.

Creative Media

Creative Media

CREAMIVE, Creative ve Media kelimelerinin birleşimiyle 2010 yılında dünyaya gelmiş ve sözlüklere (en azından şimdilik arama motorları sözlüklerine) hızlı bir şekilde yerleşmiştir.

Bu hesap altında paylaşılan yazılar ise genellikle ekip arkadaşlarımızdan birkaç kişinin ortak olarak yazdığı ya da düzenlediği yazılar olacaktır.

İlgili Yazılar
Google Haritalar`a Firma EklemeGoogle Haritalar`a Firma Ekleme
Blog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot AçmaBlog Açma - Blog Nasıl Açılır - Blogspot Açma
Google Gelecekte Olguları SıralayacakGoogle Gelecekte Olguları Sıralayacak
Kurumsal SEOKurumsal SEO
SEO FiyatlarıSEO Fiyatları
Web Tasarım SEOWeb Tasarım SEO
Yorum Yapalım
Arama Kutusu
Kategoriler
E-Posta Aboneliği

Yazılarımızı takip etmek ister misiniz?

creamive kreatif fikirler web tasarım ajansı